Справу Епштейна може бути важко ігнорувати, адже вона ризикує затягнути за собою президентство Трампа: розслідування лише посилило розбіжності серед прихильників MAGA.

попередила, що те, як президент Дональд Трамп поводиться з розслідуванням справи Джеффрі Епштейна, загрожує "поглинути його президентство". Це різка критика з боку людини, яка є довіреною особою президента, що ілюструє зростаючий розкол у коаліції MAGA.

Цю інформацію озвучила правозахисниця Лора Лумер під час інтерв'ю з виданням Politico в середу, 16 липня.

Лумер провела паралель між цією ситуацією та зростаючою увагою засобів масової інформації до взаємин між першою президентською кампанією Трампа та Російською Федерацією.

"Безсумнівно, це не є абсолютним обманом, враховуючи, що Гіслейн Максвелл зараз відбуває 20-річний термін у в'язниці у Флориді за свої злочини та співпрацю з Джеффрі Епштейном, який, як відомо, був засуджений за сексуальні злочини," -- зазначила Лумер.

Вона закликала президента призначити спеціального прокурора для розслідування так званих "файлів Епштейна" -- сукупності документів, доказів та інформації, пов'язаної зі справою Джеффрі Епштейна, його злочинами сексуальної експлуатації та торгівлі людьми, а також його зв'язками, які є предметом розслідування.

Останніми днями спалахнув скандал, пов'язаний з новим урядовим переглядом доказів у справі Епштейна, що призвело до розколу в русі MAGA через позицію адміністрації Трампа щодо цього питання. Президент прагне дистанціюватися від епопеї навколо Епштейна, водночас висловлюючи підтримку генеральному прокурору Пем Бонді та відкидаючи всі чутки про його зв'язок з Епштейном, називаючи їх "обманом".

Раніше представники адміністрації Білого дому активно вели дискусії щодо можливого оприлюднення так званого "списку клієнтів" Епштейна. Проте в спільному звіті ФБР та Міністерства юстиції, опублікованому минулого тижня, було зазначено, що їм не вдалося знайти жодних доказів щодо існування подібного списку або того, що Епштейн, який помер у тюрмі у 2019 році, став жертвою вбивства. Це викликало обурення серед прихильників руху MAGA.

Хоча Лумер, колишня близька радниця Трампа, не готова повністю відмовитися від своїх зв'язків із президентом у зв'язку з цією справою, вона визнає, що її "не дослідили належним чином". У публікації на платформі X, яка з'явилася після інтерв'ю, Лумер підкреслила, що справа Епштейна є "відволіканням від неймовірних досягнень президента Трампа в справі відновлення величі Америки" і що вона "повністю на боці Трампа".

Інші видатні прихильники президента, пов'язані з MAGA, також попередили, що Трамп може зазнати значної репутаційної шкоди навіть серед своїх прихильників, якщо не змінить курс. Опитування Quinnipiac University показало, що 63% виборців не схвалюють дії Трампа щодо файлів. Навіть серед республіканців думки розділилися: лише 40% підтримують його дії, тоді як 36% не схвалюють.

Майк Флінн, який раніше обіймав посаду радника Трампа з національної безпеки, висловився на платформі X, підкресливши, що Трампу варто "об'єднати свою команду та знайти шлях для подальшого просування". Тим часом Марк Мітчелл з Rasmussen Reports провів паралель між ситуацією, пов'язаною з Епштейном, та "Афганістаном" для Трампа, зауваживши, що цей скандал може суттєво підірвати його політичний авторитет.

"Це не історія про молодого чоловіка, що загинув у 2019-му, а скоріше про демонстрацію двоступеневої системи правосуддя та безвідповідального уряду," -- зазначив Мітчелл.

Консервативний аналітик у політичній сфері Джон Соломон повідомив, що Дональд Трамп виступає за призначення спеціального прокурора для проведення розслідування аспектів справи Епштейна. У свою чергу, Трамп висловив прагнення отримати відповіді на питання та "дозволити прокурору зайнятися цим".

Незважаючи на зростаюче незадоволення, Трамп, здавалося, залишається незмінним у своїй позиції. У середу він знову охарактеризував ситуацію як "обман", поширюваний демократами, і повторно висловив підтримку діям Бонді. Також він підкреслив, що "втратив багато довіри до певних людей" через їхню критику стратегії Білого дому щодо цього питання.

Нагадаємо, що відомо про злочини і смерть колишнього сусіда Трампа по Мар-а-Лаго. У справі фінансиста Джеффрі Епштейна, звинуваченого в організації сексуального рабства та підкупі свідків, знайденого мертвим у тюремній камері 10 серпня 2019 року, як і раніше, запитань більше, ніж відповідей.

#Росія #Президент (державна посада) #Дональд Трамп #Північна та Південна Америка #Злочин #Демократична партія (США) #Республіканська партія (США) #Міністерство юстиції (Україна) #Генеральний прокурор США #Флорида #Політик #Прокурор. #Мар-а-Лаго #Справедливість #Федеральне бюро розслідувань #Афганістан #Сексуальна активність людини #Національна безпека #Торгівля людьми #Білий дім #Квінніпіанський університет #Звіти Расмуссена #Сексуальне рабство

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Дослідження вказує на те, що хакери з Китаю активізували свої кібератаки на тайванську напівпровідникову промисловість.
В Туреччині до тюремного ув'язнення засудили головного опонента Ердогана – мера Стамбула.
Справу Епштейна може бути важко ігнорувати, адже вона ризикує затягнути за собою президентство Трампа: розслідування лише посилило розбіжності серед прихильників MAGA.
Теги