Перетворення інформації впливає на архітектуру мозку.

Перепрацювання може вливати на структуру людського мозку.

Як повідомляє CNN, про це свідчать результати дослідження, проведеного науковцями із південнокорейських університетів Чунан та Йонсе, передає Укрінформ.

У дослідженні взяли участь 110 медичних працівників. Їх розділили на дві групи - тих, хто перепрацьовує, і тих, хто ні. До першої групи увійшли 32 особи, які працюють 52 години або більше щотижня (у Південній Кореї визначена на законодавчому рівні максимальна тривалість робочого тижня становить 52 години).

Науковці використали техніку нейровізуалізації для аналізу об'єму мозку досліджуваних медпрацівників. Це дало змогу визначити та порівняти відмінності в рівнях сірої речовини в різних ділянках мозку.

Дослідники повідомили, що у тих, хто працював 52 години або більше на тиждень, були виявлені істотні зміни в областях мозку, що відповідають за когнітивні функції та емоційну регуляцію, у порівнянні з учасниками, які працювали в межах звичних годин.

Зони мозку, в яких спостерігалося збільшення обсягу, охоплюють середню лобову звивину, що виконує важливу функцію в когнітивних процесах, увазі, пам'яті та мовленні, а також ділянку, відповідальну за обробку емоцій, самосвідомість та розуміння соціальних взаємодій.

На думку дослідників, їхні результати вказують на можливу "асоціацію" між зростанням робочого навантаження та трансформаціями в окремих ділянках мозку.

У 2021 році проведене спільне дослідження Міжнародної організації праці та Всесвітньої організації охорони здоров'я виявило, що надмірна робота є причиною більше ніж 745 тисяч смертей щорічно. Крім того, було доведено, що довгі години праці підвищують ризик розвитку діабету у жінок та негативно впливають на когнітивні функції.

Як повідомляло агентство Укрінформ, науковці з Фінляндії розробили клітини, які не можуть трансформуватися в ракові. Це відкриття відкриває нові перспективи для створення безпечніших методів клітинної терапії.

#Університет #Укрінформ #Карцинома #Фінляндія #Терапія #Діабет #Мозок #Всесвітня організація охорони здоров'я #Пізнання #Південна Корея #Клітина (біологія) #CNN #Мутація #Сіра речовина #Міжнародна організація праці

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
У США затримали російську наукову співробітницю за нелегальний вивіз жаб'ячих ембріонів: які наслідки її чекають?
Сергій Ківалов опинився в епіцентрі інформаційного скандалу, пов'язаного з питаннями пенсій.
Молодіжний центр у парку для всіх мешканців: учні Стольного втілили свій соціальний проект в рамках програми UActive.
Теги