"Інформація є конфіденційною". Українцям стало відомо, що дані про виробництво певних видів озброєння доступні лише Міністерству оборони.

Відомості про те, яку долю ринку оборонних технологій в Україні займають дрони, на даний момент є конфіденційними.

Цю інформацію під час інтерв'ю з NV Бізнес озвучила Катерина Михалко, керівниця Технологічних Сил.

"Цю інформацію має у своєму розпорядженні виключно Міністерство оборони, отже, вона є засекреченою. Як на мене, це становить приблизно 20-30% від обсягу ринку оборонної промисловості," -- підкреслила Михалко.

Вона також підкреслила, що Україна потребує більше засобів ПВО та ракетних програм.

"Я б хотіла бачити більше можливостей у сфері протиповітряної оборони та розвитку ракетних програм. Крім того, важливо лібералізувати ринок вибухових речовин, щоб приватні компанії могли виробляти, скажімо, міни чи боєприпаси", — зазначила Михалко.

"Найбільше маємо виробників дронів. Важлива автоматизація лінії фронту. Там, де можливо забирати людей з лінії зіткнення, це треба робити. Дрони в цьому безумовно допомагають. Плюс, такої інтенсивності війни у 21 столітті раніше не було. І українці були вимушені так швидко розробляти та будувати безпілотники -- і літаючі, і наземні, і морські", -- зазначила директорка Технологічних Сил.

Директорка Технологічних Сил зазначила, що цей досвід є безсумнівно важливим і для західних компаній. "Часто їх делегації відвідують нас і ставлять питання, як нам вдалося досягти таких результатів. Цей міжнародний інтерес свідчить про провідні позиції українців у галузі дронів", -- підкреслила Михалко.

Раніше інформаційний портал NV повідомляв, що в Україні було створено оборонний акселератор MITS американськими інвесторами. Ця ініціатива пропонує стартапам інвестиції в розмірі $200,000, а також підтримку в залученні додаткових коштів і розвитку бізнесу.

MITS надає стартапам можливість отримати інвестиції в розмірі $200,000, з яких $100,000 — це пряме фінансування для компанії, а ще $100,000 — це експертна підтримка, яку забезпечує акселератор у партнерстві з American University Kyiv. Крім того, стартапи матимуть доступ до програми пост-акселерації, що сприятиме їх подальшому залученню інвестицій та масштабуванню бізнесу.

#Україна #Українці #Інвестиції #Дрон #Лінія фронту #Безпілотний літальний апарат #Міністерство оборони (Україна) #Стартап-компанія #Інвестор #Боєприпаси #Вибухова речовина. #Американський університет #Автоматизація #Військово-промисловий комплекс #Вибухова міна #Засоби ППО

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
В захопленій Макіївці на Донеччині окупанти запустили новий центр для військової підготовки молоді.
Протягом періоду повномасштабної агресії число вчителів зменшилося майже на 40 тисяч, повідомляє Міністерство освіти і науки.
"Шлях динозаврів": дослідники виявили незвичайні сліди, що мають вік понад 160 мільйонів років (фото)
Теги