19 грудня у Львові відбудеться прощання з трьома героями-захисниками.

19 грудня, у четвер, Львів вшанує пам’ять військовослужбовців Романа Тимківа, Тараса Дячка та Данила-Олега Чекана, які загинули, захищаючи Україну від російських агресорів. Інформацію про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Роман Тимків - народився Алтайського краю (РФ) у родині військовослужбовця.

Спочатку Тарас отримував освіту в одній з шкіл Москви, але згодом його родина вирішила переїхати до Німеччини, де він завершив дев'ять класів середньої освіти. Старшу школу хлопець закінчив у Львові, здобувши диплом Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату. Вже з малих років він активно займався спортом та оволодів англійською, німецькою та іспанською мовами.

Отримав вищу освіту на механіко-математичному факультеті Львівського національного університету імені Івана Франка. Завершив навчання на військовій кафедрі цього ж університету. Додаткову вищу освіту здобув у колишньому Університеті банківської справи. Продовжив навчання в аспірантурі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також проходив стажування в університетах США та Канади.

На початку своєї кар'єри він займав посаду кредитного інспектора в ПАТ "Український інноваційний банк", а пізніше працював у кількох приватних компаніях Львова. Спільно з батьком автором він випустив чотири книги, присвячені фінансовим питанням та банківській діяльності.

Обіймав посаду старшого лейтенанта. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення РФ, вирішив захищати країну від російських загарбників, вступивши до складу військової частини А4943. Брав участь у виконанні бойових місій на території Донецької та Запорізької областей.

У Романа Тимківа залишилися лише батько та брат. Йому виповнилося 47 років.

Отримав освіту в Середній загальноосвітній школі № 42. Після цього здобув професійно-технічну освіту у Львові. Після закінчення навчання служив у Військово-повітряних Силах.

Спочатку я трудився в ПАТ "Концерн-Електрон", а в останні роки зосередився на галузі транспорту. Моїми хобі були автомобільні подорожі, риболовля та збирання грибів. Як зазначали рідні, я вирізнявся своєю добротою і чуйністю.

З початком широкомасштабної агресії Російської Федерації він вирішив стати на захист своєї країни від загарбників. Брав участь у бойових діях на Донеччині, служачи в складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, що входить до оперативного командування "Захід" Сухопутних військ Збройних Сил України.

У Тараса Дячка залишилися мати, дружина, дві дочки, четверо онуків, брат, сестра, племінники та велика родина. Йому виповнилося 51 рік.

Закінчив Середню загальноосвітню школу №42 у Львові, а також здобував знання у Львівському ліцеї з поглибленою військово-фізичною підготовкою, названому на честь Героїв Крут. Вищу освіту отримав у Львівському торговельно-економічному університеті (на той час Львівська комерційна академія), спеціалізуючись на управлінні інноваційною діяльністю.

Після закінчення навчання я змінив кілька робочих місць: займаючись реалізацією автомобільних товарів та запчастин, а останнім часом трудився в ЛМКП "Львівводоканал".

За словами близьких, це був найкращий тато і чоловік. Мав широке коло друзів, нікому не відмовляв у допомозі. Був надзвичайно доброю і щирою людиною. Захоплювався усім, що повʼязано з автомобілями, планував разом із дружиною відкрити власну автохімчистку.

З початком масштабного вторгнення Російської Федерації я брав участь у бойових операціях з оборони України в складі батальйону "Вовки да Вінчі" 59-ї окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка, що належить до оперативного командування "Південь" Сухопутних військ Збройних Сил України. Моя боротьба проти загарбників відбувалася на території Херсонщини та Донеччини.

У Данила-Олега Чекана залишилися дружина, донька, батьки, сестра та велика родина. Йому було 33 роки.

Таким чином, церемонія похорону героїв розпочнеться о 11:00 в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Після цього, приблизно о 11:30, пройде загальноміське прощання на площі Ринок. Захисників поховають на Личаківському кладовищі у Львові.

#Росія #Університет #Вища освіта #Львів #Україна #Німеччина #Військовослужбовці #Спорт #Херсонська область #Північна та Південна Америка #Машина. #Ліцей #Середня школа #Москва #Київський національний університет імені Тараса Шевченка #Львівський університет #Канада #Англійська мова #Львівська міська рада #Данило Галицький #Номер військової частини #Донецька область #Оперативне командування "Захід #Батальйон #Банк #Німецька мова #Іспанська мова #Запорізька область #Старший лейтенант #Сухопутні війська України #Площа Ринок (Львів) #Личаківський цвинтар #Алтайський край #Оперативне командування "Південь #Львівводоканал #Риболовля

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
В захопленій Макіївці на Донеччині окупанти запустили новий центр для військової підготовки молоді.
Протягом періоду повномасштабної агресії число вчителів зменшилося майже на 40 тисяч, повідомляє Міністерство освіти і науки.
"Шлях динозаврів": дослідники виявили незвичайні сліди, що мають вік понад 160 мільйонів років (фото)
Теги