Шановні майбутні ліцеїсти!

Вітаємо вас на веб-сайті УГЛ!

Перед вами відповідальний вибір – у якому столичному закладі освіти продовжити навчання. Ми це розуміємо й поділяємо з вами та вашими батьками хвилювання перед важливим і непростим вибором.

Український гуманітарний ліцей – заклад загальної середньої освіти з цілою історією, що почалася в рік здобуття Україною незалежності й успішно продовжується досі. Ми творимо національну еліту, і серед наших випускників яскраві й успішні особистості: топові журналісти, арт-хаузні кінорежисери, політики (народні депутати, міністри, дипломати), доктори й кандидати наук. Ми пишаємося також нашими волонтерами й військовими-захисниками України. 

Життєвий успіх ‒ це тривалий шлях до себе, і починається він зі щоденної, чесної, наполегливої праці.
Подобається навчатися? Не боїтеся труднощів? Розумні та креативні? Любите Україну й шануєте свою культуру?

Тоді вам до нас!

Віримо у ваш успіх та щасливу Долю!Прийом заяв здійснюється з 09 березня по 23 серпня в електронній формі.

Терміни вступних випробувань визначаються приймальною комісією, зважаючи на епідеміологічну ситуацію, і оприлюднюються на сайті ліцею не пізніше ніж за тиждень до їх проведення (з можливим дублюванням на вказані електронні адреси).

Правила прийому - 2021


Навчальні програми (для вступу до 8 класу)   

Шановні відвідувачі сайту! Звертаємо Вашу увагу на те, що для ознайомлення розміщено зразки вступних завдань за минулі роки, тому окремі питання можуть не відповідати чинним програмам.

Зразки тестів (8 клас)

Зразки тестів (9 клас)

 

Бажаємо вам успіхів!

                                                                                  Учителі ліцею