Дорогі ліцеїсти, високоповажні колеги, вельмишановні батьки! 

Буття в Українському гуманітарному ліцеї не лише чесний вибір кожного з нас, а й шлях щоденного зростання над самим собою, шлях сходження до себе кращого, професійнішого, упевненішого.

Наш ліцей першим в Україні серед інших закладів загальної середньої освіти названий УКРАЇНСЬКИМ, і це зобов'язує. Як незалежній та суверенній Україні, так і нам цьогоріч - 30 років і для справжнього ліцеїста Україна, дійсно, понад усе! Особливо сьогодні, коли Доля нашої країни залежить, без перебільшення, від кожного з нас, а історія твориться тут і зараз. 

Потужна команда професійних, відданих своїй справі та світу Дитини педагогів працює в ліцеї. І, повірте, нам непросто, адже сьогодні учителю, щоби залишатися на своєму місці, потрібно бігти. Нас мотивують до цього викличні реалії ХХІ століття і наші учні, що приходять до ліцею вчитися, і - навчають нас також. 

Батьки ліцеїстів разом із нами крокують надскладним, але природним і закономірним шляхом перетворення своєї дитини на Особистість, на окрему, інакшу, автентичну Індивідуальність. Як мама двох синів, випускників ліцею, я знаю це напевне... Особистість починається з відповідальності, а навчання у 8х-11х класах УГЛ - це лише один з перших, хоч інколи складних, але цікавих життєвих етапів, який варто здолати заради того, щоб стати успішними та щасливими. 

Хочу поділитися важливим: Школа "омиває" душу, допомагає творити особливий внутрішній світ, свою власну неповторну окремішність. І доки людина не стане собою, вона не стане ніким. А коли Шлях визначений, його завжди пройде той, хто здатен зробити це гідно.

Тож усім вам і кожному особисто щиро бажаю миру, добра й найзахопливіших життєвих звершень!   

З повагою -
Ірина Вернудіна,
директор Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка, доктор філософських наук, учитель-методист