НОВИНИ
18.08.2022

Зміна дати вступних виробувань

Український гуманітарний ліцей з метою безпеки та запобігання позаштатних ситуацій переносить вступне тестування з 23 серпня на 26 серпня 2022 року.

Початок вступного тестування – 11:00, тривалість – 90 хвилин.

10.08.2022

Додатковий набір 2022

Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка оголошує додатковий набір до 8-10 класів та 11 класу (як виняток, за умови  складання академічної різниці між освітньою програмою закладу, де навчався здобувач освіти, та освітньою програмою відповідного профілю ліцею).

І етап

Реєстрація заяв в електронній формі (до 20 серпня 2022 року включно):


До заяви необхідно додати:
✓ скан/фотокопію табелю або свідоцтва про базову загальну середню освіту;
✓ відомості (за наявності) про перемоги в:
   ‒ ІІ-IIІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін;
   ‒ II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.


!  
До ІІ етапу  допускаються здобувачі освіти, які мають рівень навчальних досягнень 8-12 балів (як виняток, 7 балів може бути із непрофільних дисциплін, але не більше двох оцінок).
!! По мірі обробки реєстраційних документів ви отримаєте (на електрону пошту)  запрошення для  проходження ІІ етапу.

ІІ етап

Вступні випробування (українська мова та література, історія України, математика, англійська мова) проводитимуться  23 серпня 2022 року очно.

Початок вступного випробування – 11:00.

Тривалість – 90 хвилин.

ІІІ етап

26.08.2022 - психологічне тестування (співбесіда з абітурієнтами та їх батьками).

 

Бажаємо успіхів, будемо раді вітати майбутніх учнів у лавах наших ліцеїстів, щиро бажаємо Перемоги над окупантами та миру Україні й Українцям!

Україна була, є і буде! 
Слава Україні! Слава Українським Героям!

28.07.2022

День Української Державності

    Є дні і дати - на віки...
   Є постаті, причетні до святая-святих - побудови Суверенної, Незалежної, демократичної Держави України - могутньої в красі і величі, достоїнстві свідомих свого покликання Українців, що впродовж віків напружено долають напасті та історичні зазіхання сусідів, аби ця мрія справдилась...
   Вітаючи шановне громадянство в особі Ліцейної Родини з величною датою Проголошення Державності України, усвідомлюємо своє надзавдання - творення національної ідентичності у майбутньої національно-державницької еліти. А тому залучаємо до праці високо кваліфікованих педагогів, представників державних, науково-культурних і освітніх установ, бо тільки консолідований рух однодумців спроможний піднести і Дух Українства, і звитягу вихованців.
   Віримо в перемогу України, в її славне завтра!
   Слава Україні та її Героям!