НОВИНИ
10.08.2022

Додатковий набір 2022

Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка оголошує додатковий набір до 8-10 класів та 11 класу (як виняток, за умови  складання академічної різниці між освітньою програмою закладу, де навчався здобувач освіти, та освітньою програмою відповідного профілю ліцею).

І етап

Реєстрація заяв в електронній формі (до 20 серпня 2022 року включно):


До заяви необхідно додати:
✓ скан/фотокопію табелю або свідоцтва про базову загальну середню освіту;
✓ відомості (за наявності) про перемоги в:
   ‒ ІІ-IIІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних дисциплін;
   ‒ II етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук.


!  
До ІІ етапу  допускаються здобувачі освіти, які мають рівень навчальних досягнень 8-12 балів (як виняток, 7 балів може бути із непрофільних дисциплін, але не більше двох оцінок).
!! По мірі обробки реєстраційних документів ви отримаєте (на електрону пошту)  запрошення для  проходження ІІ етапу.

ІІ етап

Вступні випробування (українська мова та література, історія України, математика, англійська мова) проводитимуться  23 серпня 2022 року очно.

Початок вступного випробування – 11:00.

Тривалість – 90 хвилин.

ІІІ етап

26.08.2022 - психологічне тестування (співбесіда з абітурієнтами та їх батьками).

 

Бажаємо успіхів, будемо раді вітати майбутніх учнів у лавах наших ліцеїстів, щиро бажаємо Перемоги над окупантами та миру Україні й Українцям!

Україна була, є і буде! 
Слава Україні! Слава Українським Героям!

28.07.2022

День Української Державності

    Є дні і дати - на віки...
   Є постаті, причетні до святая-святих - побудови Суверенної, Незалежної, демократичної Держави України - могутньої в красі і величі, достоїнстві свідомих свого покликання Українців, що впродовж віків напружено долають напасті та історичні зазіхання сусідів, аби ця мрія справдилась...
   Вітаючи шановне громадянство в особі Ліцейної Родини з величною датою Проголошення Державності України, усвідомлюємо своє надзавдання - творення національної ідентичності у майбутньої національно-державницької еліти. А тому залучаємо до праці високо кваліфікованих педагогів, представників державних, науково-культурних і освітніх установ, бо тільки консолідований рух однодумців спроможний піднести і Дух Українства, і звитягу вихованців.
   Віримо в перемогу України, в її славне завтра!
   Слава Україні та її Героям!

23.06.2022

УКРАЇНА – ЯПОНІЯ

Задля підтримки українців у цей надважкий для кожного з нас час війни, з метою набуття додаткових знань та можливостей для учнів Ліцею, випускників нашого навчального закладу та студентів, а також з метою налагодження більш тісних і плідних контактів з дружньою для України Японією Український гуманітарний ліцей КНУ імені Тараса Шевченка радо відгукнувся та із вдячністю прийняв пропозицію, що є добровільним проєктом Японської мовної школи NIPPON ACADEMY щодо вивчення японської мови та роботи в Японії протягом одного року для студентів віком 16+.

22.06.2022

Україно-американський проєкт, Ч.ІІ

Після публікації есе ліцеїстів «Ukrainian teens’ voices from the middle of war: ‘You begin to appreciate what was common and boring for you» представники організації «Write the World» («Напиши світ») запропонували нам співпрацю в одному надзвичайно цікавому проекті протягом цього літа. 

До участі у проекті запрошуються ліцеїсти віком 13-18 років, які хотіли б покращити навички письма англійською мовою, обговорювати актуальні теми та поширювати правду про війну серед міжнародної спільноти.

Проект стартує 20 червня, але, всі бажаючі зможуть доєднатися і після цієї дати. Всіх, кого зацікавила участь в проекті, просимо повідомити про це Наталію Леонідівну Мадіянську, написавши на електронну пошту natam2008@gmail.com.

Учасники проекту, які напишуть 5 письмових робіт з 10 запропонованих, отримають електронні сертифікати, а також візьмуть участь у заключному віртуальному зібранні в кінці серпня.  

Не проґавте цю унікальну можливість!