НОВИНИ
22.09.2023

Міжнародний день миру

Щороку 21 вересня у всьому світі відзначається Міжнародний день миру. 
Для ліцеїстів мир – це бажання нашої Перемоги, помножене на віру в майбутнє України, її нескореність та незламність. Ці тези були наскрізними лініями активностей, які проходили у ліцеї.

20.09.2023

Традиційні вересневі батьківські зустрічі

19 вересня пройшли традиційні вересневі батьківські зустрічі. Ми радо вітали у ліцейній родині батьків нових дітей та тих, хто з нами вже не перший рік.

17.09.2023

Увага! Діти на дорозі

Місячник "Увага! Діти на дорозі!" цього тижня проходив під гаслом "Будь обережним на пішохідному переході". Учні 23 групи разом з вихователем продемонстрували важливість дотримання правил дорожнього руху і уваги на дорозі.


Ми продовжуємо навчати і вчитися, а отже, постійно розвиватися.
Дякуємо ЗСУ! Разом до Перемоги!

16.09.2023

Наукове товариство «Ліцеїст»

Засноване у 1999 році наукове товариство «Ліцеїст» традиційно проводить зустрічі з учнями ліцею на початку нового навчального року. Саме тут  єднаються ліцеїсти, які прагнуть розширювати горизонти своїх знань у відповідній галузі науки, розвивати інтелектуальні здібності, набувати досвіду науково-дослідної діяльності під керівництвом учених, педагогів, фахівців різних галузей.

15.09.2023

ПИШАЄМОСЯ І ПІДТРИМУЄМО

Щиро вітаємо Ігоря Хворостяного з призначенням на важливу й відповідальну посаду керівника директорату шкільної освіти МОН!

Пишаємося Вами - випускником і талановитим учителем УГЛ! Нехай Ваш багатогранний талант вірно служить Україні!

Божого благословіння, снаги й натхнення в реалізації освітніх проєктів МОН!