Нові правила дистанційного навчання для учнів викликали негативну реакцію з боку вчителів.

Не всі викладачі підтримують нові норми дистанційного навчання для школярів, які навчаються за межами країни.

Діти, які живуть за межами України та продовжують навчання дистанційно в українських школах, отримали можливість зосередитися лише на вивченні "українознавчого компонента", а не проходити всю загальноосвітню програму. Хоча в цьому є певна логіка, такі зміни викликали хвилю протесту та незадоволення серед педагогічної спільноти, повідомляє НУШ.

З 1 вересня 2025 року в Україні відбудуться суттєві зміни у сфері дистанційної освіти. Учні, які навчаються у закордонних дистанційних школах, повинні будуть вивчати лише сім предметів відповідно до української освітньої програми. Однак, педагоги, які працюють у цих школах, висловлюють занепокоєння, що нововведення, ініційовані Міністерством освіти та науки, можуть порушувати права як учнів, так і викладачів.

Справа в тому, що за новим регламентом, іноземні мови та предмети точних і природничих наук (такі як фізика, математика, інформатика, хімія, біологія, географія) не викладаються на уроках з українознавчим компонентом для учнів 1-9 класів. У старших класах також зменшено кількість годин для їх вивчення. У зв'язку з цим директори шкіл Маріуполя звернулися колективним листом до Сергія Магери, народного депутата України, підкресливши, що ці зміни позбавляють українських учнів, які наразі перебувають за межами країни, можливості вступати до вітчизняних університетів та отримувати повну освіту.

Також освітяни говорять про те, що запроваджені зміни призведуть до того, що багато педагогів просто втратить роботу. Особливо ті, хто працює в школах, переміщених з тимчасово окупованих та прифронтових теріторій.

"З 1 вересня 2025 року чимало педагогів, які викладають у цих навчальних закладах, залишаться без роботи, а тисячі українських дітей позбудуться шансів на продовження навчання за повною освітньою програмою", - зазначають вчителі.

Раніше портал Знай писав, що "Вчителі - не прислуга": у Раді пояснили, чому молодь тікає зі шкіл та запропонували залучити досвід Фінляндії.

Також ми зазначали, що батьки учнів зможуть працювати віддалено, однак існують певні вимоги.

Портал також повідомив, що під час літніх канікул учні втрачають знання: які дисципліни забуваються найбільше.

#Університет #Учитель #Математика #Дистанційна освіта #Знання #Біологія #Фінляндія #Фізика #Хімія #Комп'ютерні науки #Маріуполь

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
"Не робіть необдуманих кроків": освітній аналітик попередив майбутніх студентів про ризики навчання в закордонних університетах.
Штучний інтелект Aeneas сприяє історикам у розшифровці римських написів.
Дослідники успішно декодували геном іспанського грипу, і це відкриття може революціонізувати підходи до підготовки та реагування на майбутні пандемії.
Теги