
Компанія "Метінвест", очолювана Рінатом Ахметовим, представила нову ініціативу під назвою Steel Force — програму стажування для українських студентів, які навчаються у Великій Британії. Найкращі учасники отримають можливість пройти оплачуване стажування на підприємствах групи.
Цю інформацію озвучила компанія у своєму прес-релізі.
Згідно з інформацією, метою даної програми є створення умов для молодих людей, щоб вони могли розвивати свої навички та будувати кар'єру в міжнародній корпорації, а також залучити їх до реалізації проектів, які є важливими для відновлення та розвитку України.
Ініціатива створення цієї програми стажування з'явилася у генерального директора "Метінвесту" Юрія Риженкова в результаті його бесіди зі студентами української асоціації при King's College London.
З метою залучення обдарованої молоді, керівництво компанії організувало серію зустрічей в британських університетах. Під час цих зустрічей студенти отримали можливість ознайомитися з діяльністю "Метінвесту" та дізнатися про управлінські труднощі, які виникають в умовах війни в Україні.
"Люди завжди були і залишаються головною цінністю компанії "Метінвест". Ми впевнені, що молодь не тільки є майбутнім нашої організації, але й каталізатором відновлення України. Розробляючи програму стажування, ми прагнемо підтримати молодих українців, які перебувають за кордоном, надати їм можливість здобути цінний професійний досвід та зберегти тісний зв'язок з рідною землею. Наша мета - не лише залучити обдаровану молодь, а й створити такі умови, які спонукатимуть їх працювати на благо України, щоб разом формувати її майбутнє", - зазначила директорка з питань сталого розвитку та взаємодії з персоналом групи "Метінвест" Тетяна Петрук.
На участь у програмі подали заявки близько 90 студентів. З цієї кількості було відібрано 30 учасників з 16 університетів Великої Британії.
На початковому етапі учасників об'єднали в команди, які, отримуючи підтримку менторів — керівників різних підрозділів "Метінвесту", займалися аналізом реальних бізнес-кейсів компанії. Для них було організовано ряд майстер-класів, практичних занять та зустрічей із керівниками, а також екскурсію на завод Spartan UK — прокатне підприємство "Метінвесту", розташоване в Ньюкаслі. Цей завод є єдиним виробником гарячекатаного товстолистового прокату у Великій Британії, з виробничими потужностями близько 200 тисяч тонн на рік.
Після цього учасники презентували свої фінальні проєкти перед експертним журі, до якого увійшли керівники "Метінвесту". Найвищої оцінки удостоїлися проєкти, які зосереджувалися на концепції відновлення України під назвою "Сталева мрія" та ініціативі повернення молоді додому.
Команди також отримали визнання за їх бізнес-кейси, які стосуються оцінки інвестиційної привабливості одного з проєктів "Метінвесту", стратегії розвитку компанії як європейського виробника, а також дослідження наслідків Brexit для британської металургійної промисловості та транскордонної торгівлі з Європейським Союзом.
На наступному етапі програми буде запрошено найуспішніших учасників, які протягом тримісячного терміну проходитимуть оплачуване стажування на підприємствах у країнах, де працює "Метінвест".
"Метінвест" - це не лише найбільший приватний бізнес в Україні. Коли я шукала програму стажування, для мене було важливо, щоб цінності компанії відповідали моїм власним. Я прагнула знайти роботодавця, який активно сприяє відновленню нашої країни, підтримує армію на практиці та реалізує великі соціальні проекти", - поділилася студентка University of Aberdeen Анастасія Коркіна.
Група "Метінвест", очолювана Рінатом Ахметовим, виступає одним із провідних інвесторів в українську економіку, інвестувавши понад 28 мільярдів гривень з 24 лютого 2022 року. Крім цього, компанія отримала визнання як найкращий роботодавець для ветеранів та студентів-інженерів. В даний час на "Метінвест" працює майже третина ветеранів, які повернулися до трудової діяльності в підприємствах великого бізнесу.
Раніше повідомлялося, що цьогоріч отримати вищу освіту в технічному університеті "Метінвест Політехніка" за спрощеною процедурою можуть ветерани і ветеранки, а також особи, зареєстровані у населених пунктах, які належать до територій активних бойових дій. Вступникам з цих категорій не потрібно складати національний мультипредметний тест: достатньо пройти онлайн-співбесіду.
#Університет #Європа #Сполучене Королівство #Студент #Вища освіта #Українська мова #Українці #Передача інформації #Інвестиції #Європейський Союз #Бізнес #Економіка #Сталий розвиток #Інвестор #Працевлаштування #Металургія #Метінвест #Рінат Ахметов #Королівський коледж Лондона #Фірма #Приватна компанія #Металопрокат #Абердинський університет