Якою повинна бути школа майбутнього: освіта в умовах цифровізації

Школа "Оптіма" виступила в ролі співорганізатора освітнього форуму.

Навчаючи дітей, важливо тримати руку на пульсі і не відставати від інновацій та сучасних змін. Відкритість освітян до нестандартних рішень є ключем до успіху. Прикладом того, як поєднати якісні знання, сучасні технології та практичні вміння, є перша та найбільша дистанційна школа України "Оптіма". Її фахівці поділилися цікавими інноваціями та сміливими підходами до вдосконалення освітньої галузі, пише 24 канал.

Дистанційна школа "Оптіма" є лідером у впровадженні новітніх технологій.

10 квітня пройшов великий форум під назвою "Освіта, що формує майбутнє: цифрові рішення для якості". Цю подію організувала компанія "Оптіма" у партнерстві з Державною службою якості освіти України, асоціацією EdTech Ukraine, благодійним фондом "За майбутнє дітей" та системою "Єдина школа".

На форумі зібралися експерти, урядові діячі, представники EdTech-індустрії та педагогічні працівники, щоб обговорити створення ефективного навчального процесу в епоху цифрових змін.

У розділі "Масштабована якість: як "Оптіма" формує цифрову школу майбутнього" експерти продемонстрували ефективні моделі, які вже реалізуються в українській освіті. Про інновації, корисні поради та секрети успіху в освітньому процесі розповіли Марія Мілецька, Робертс Вайшла, Ольга Білодід, Андрій Марченко, Оксана Бондарчук та Катерина Гольцберг.

Робертс Вайшла акцентував на тому, що як би швидко не просувались технології, рушієм змін завжди є людина. "Цифрова школа - це не про технології. Це про людину", - наголосив він.

Робертс Вайшла наголосив на гуманності всіх технологічних процесів

Саме шкільна освіта формує дітей в упевнених і успішних особистостей, які не бояться змін і викликів, сміливо втілюючи свої ідеї в життя. Тому навчальні заклади повинні прагнути модернізувати свої програми, щоб надати учням найсучаснішу модель навчання.

Що має пропонувати школа майбутнього

Під час панельної дискусії "Освіта як сервіс" учасники обговорили, як школи мають конкурувати за цифрове покоління і не втрачати при цьому педагогічності. Учасники наголосили на кількох важливих тезах:

Експерти компанії "Оптіма" демонструють на прикладах, що отримати високоякісні знання в інтернеті цілком можливо.

Інтеграція та реалізація цих принципів у навчальному процесі забезпечить високу якість освіти та її успішність. Учні отримають більше впевненості та навичок, необхідних для початку кар'єри. Це підтверджують оптимісти, які демонструють результати на власному досвіді. "Оптіма" - це не лише навчальний заклад, а й готова концепція освітнього майбутнього, в якій переконалися тисячі українських дітей по всьому світу.

#Україна #Модель #Школа #Знання #Гуманізм #Інновації #Благодійна організація #24 (телеканал) #За майбутнє (депутатська група) #Поліцейська влада (конституційне право Сполучених Штатів)

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Франція відкриває свої двері для іноземних науковців.
Міністерство освіти і науки передбачає, що вищі навчальні заклади приймуть від 75 до 80 тисяч студентів на бюджетну основу.
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про реалізацію 21 нового проекту, спрямованого на облаштування укриттів у навчальних закладах і військових ліцеях.
Теги