Батько американського випускника, який набрав вражаючі 1580 балів з максимальних 1600 на вступному іспиті SAT, висловив своє невдоволення щодо процесу прийому студентів. Він зазначив, що його син є стипендіатом програми для учнів з IQ 145 та вище і отримав 5 балів за 18 предметів у старшій школі. Незважаючи на ці досягнення, його сина відмовили у вступі до всіх коледжів, куди він подав документи, за винятком одного державного навчального закладу.
За словами батька, його син не піддавався тиску для досягнення таких високих результатів у навчанні. Сам випускник планує займатися комп'ютерними науками та працювати в технічній сфері, як повідомляє Timesofindia, посилаючись на пост батька в Reddit.
"Моєму старшому сину відмовили в усіх коледжах, куди він подавав документи, за винятком нашої флагманської державної школи UMass Amherst. Він - найрозумніша, найсамобутніша й найпрацьовитіша людина, яку я знаю", - зазначив чоловік.
"Він став одним з 476 учнів, які здобули 5 балів на 18 іспитах АР та досягли 1580 балів на ЅАТ. Крім того, він є стипендіатом Девідсона Янга, програми для студентів з IQ 145 і вище. Варто зазначити, що більшість його успіхів зумовлена власною мотивацією. Він не той, хто просто виконує вказівки батьків; його справжнє захоплення – комп'ютерні науки, і він прагне розвиватися в галузі технологій, у якій я не є експертом," - додав він.
Батько випускника поділився своїми переживаннями, висловивши глибоке занепокоєння щодо сина та його ситуації. Він зазначив, що в часи, коли він тільки починав свою кар'єру, не було критично важливо, який коледж закінчив кандидат. Однак сьогодні, коли мова йде про набір нових співробітників, його компанія, ймовірно, не стала б розглядати резюме випускників, які не мають дипломів з вишів Ліги плюща або інших авторитетних навчальних закладів.
Користувачі Інтернету миттєво відгукнулися на зворушливий пост батька, ділячись власними переживаннями.
"Я вважаю, що важливий урок полягає в тому, що наші діти не є центром всесвіту. Як батьки, наше завдання - донести до них цю істину, водночас підкреслюючи, що вони безумовно особливі для нас. Мої доньки, можливо, не досягають тих же висот, що й ваш син, але це частково пов'язано з тим, що ми завжди ставили на перше місце сімейні цінності, віру і відносини. Вони отримують високі оцінки і мають любов до навчання, але розуміють, що їхня цінність не вимірюється успіхами, оцінками чи фінансами. Одна з них працює охоронцем у нашій школі після уроків, адже економить гроші, щоб відвезти свою сестру до Діснейленду", - ділиться думками одна з користувачок.
"Я сподіваюсь, що хоч один підліток колись прочитає ці слова і зрозуміє: період вступу до університету мине, і коли ви озирнетесь, виявите, що залишиться лише те, у що ви вклали свої ресурси. Якщо ви інвестували в свою конкурентоспроможність, ви можете зіткнутися з розчаруванням, адже результати вступу до університету та пошуку роботи не завжди залежать від нас. Не бійтеся мріяти про великі досягнення і ставити амбіційні цілі, але обов'язково контролюйте свої очікування щодо себе та можливих результатів", - підкреслює вона.
"Як мати, я розумію все це. Мій син також проходить випускний курс у своєму класі з 455. 13 APs і 10 подвійних зарахувань, включаючи вищий рівень математики. 2 університетські види спорту та капітан в одному. Безліч клубів. Відхилений у 3 університетах плюща, до яких він подавав документи, і занесений до списку очікування в Чиказькому університеті. Сьогодні йому зателефонували зі Стенфорда, який є його найкращим вибором, але після вчорашньої низки відмов він не надто сподівається".
SAT - це стандартизований екзамен, який використовується для прийому в коледжі та університети в США, з метою оцінки готовності учнів до подальшого навчання. Він включає два основних компоненти: читання та письмо (об'єднані в один предмет) і математику, а також один факультативний елемент - написання есе. Учні мають близько чотирьох годин для виконання тесту.
Вступник може отримати від 400 до 1600 балів, а іспит є обовʼязковим для вступу на перший курс для багатьох американських закладів вищої освіти. Вартість складання тестування варіюється від майже 100 до 112 доларів (понад чотири тисячі гривень).
Раніше OBOZ.UA повідомляв, що 14-річний обдарований юнак створив програму на основі штучного інтелекту, здатну діагностувати серцеві хвороби всього за 7 секунд.
#Університет #Студент #Коледж #Есе #Математика #Вищий навчальний заклад #Північна та Південна Америка #Гроші #Українська гривня #Технологія #Штучний інтелект #Комп'ютерні науки #Мотивація #Стенфордський університет #Капітан (збройні сили) #Хвороба #Дитина-вундеркінд #Чикаго #Робот. #Ліга Плюща #Університет штату Массачусетс в Амхерсті #Тестування #SAT #Коефіцієнт інтелекту