Викладачі повинні відчувати впевненість у підтримці, бачити можливості для розвитку та мати справедливе ставлення до себе, — зазначив проректор ЛНУ Віталій Кухарський.

Цю думку висловив проректор Львівського національного університету ім. Івана Франка Віталій Кухарський.

На думку проректора, мотивація починається з простого: гідного визнання праці, прозорої системи заохочення та реальних можливостей для професійного зростання.

Один із наших пріоритетів - формування чіткої політики винагороди за внесок у розвиток університету: участь у міжнародних проєктах, створення інноваційних курсів, адміністрування цифрових рішень, акредитація освітніх програм, викладання іноземною мовою.

"Має бути створена система розвитку компетенцій як для викладацького, так і адміністративного персоналу - з відкритими можливостями для зростання, навчання, лідерства. Школи лідерства, підтримка жіночого представництва в управлінні та науці, відкриті конкурси на всі адміністративні та керівні позиції формують нову культуру прозорості та відповідальності", - зазначає проректор ЛНУ Кухарський.

Ці методи повинні включати зрозумілі механізми фінансового стимулювання для гарантів та команд, які займаються освітніми програмами. Розробка бюджетів програм з урахуванням витрат на рекламу та розвиток є однією з найефективніших європейських практик, що сприяє покращенню якості та незалежності освітнього процесу.

Якісна освіта бере свій початок з простого питання: чи комфортно тим, хто її надає? Насамперед це стосується сучасних офісів та навчальних приміщень. Основна мета - оновлення старих просторів, забезпечення стабільного та швидкого інтернет-з'єднання, наявність резервного живлення, надійного обладнання та доступу до всіх потрібних ресурсів.

Цифрова інфраструктура є ще одним важливим компонентом. Сучасна система управління навчанням (LMS), інтерактивні платформи для гібридного навчання, доступ до провідних наукових ресурсів та застосування інструментів штучного інтелекту — все це повинно стати нормою, а не винятком.

Віталій Кухарський додає, що комфортна робота - зони відпочинку, підтримка ментального здоров'я, профілактика вигорання, доступність простору для людей з інвалідністю, інфраструктура для працівників із дітьми - важливі елементи, що напряму впливають на щоденну ефективність.

За словами проректора, європейський досвід показує, що міжнародна відкритість є ключем до забезпечення якості, визнання та відкриття нових перспектив.

Інтеграція у світову академічну спільноту включає системну роботу з міжнародними рейтингами, участь у професійних об'єднаннях, співпрацю з європейськими університетами. Це і спільні програми, і академічна мобільність, і грантові ініціативи. Університет має бути присутній на таких майданчиках, як Європейська асоціація міжнародної освіти (EAIE), брати участь у створенні подвійних дипломів, міжнародних дослідженнях і короткострокових стажуваннях.

#Університет #Бюджет #Інфраструктура #Диплом #Львівський університет #Інтернет #Штучний інтелект #Інвалідність #Проректор #Лідерство #Профілактична медицина #Автономія #Лондонська, Мідлендська та Шотландська залізниця

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Меморіальні події на честь Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар.
Планується запровадження обов'язкової військової підготовки через нестачу військовослужбовців на фронті.
Оригінальний підхід до оцінювання фізичного здоров'я дітей дошкільного віку.
Теги