В Україні вчителям можуть пропонувати зарплату близько 50 тисяч гривень: який предмет слід викладати?

Професія вчителя англійської мови є дуже затребуваною - кількість вакансій по ній на кадрових порталах складає кілька сотень. При цьому окремі роботодавці готові платити таким фахівцям близько 50000 грн.

Так, центр іноземних мов шукає викладача англійської мови на зарплату від 20 000 до 50 000 грн. Для роботи, серед іншого, потрібні:

Мовна школа оголошує конкурс на посаду викладача англійської мови з зарплатою в діапазоні від 35 000 до 60 000 грн. Вимоги до кандидатів: високий рівень володіння англійською (C1-C2). Наявність міжнародного сертифікату буде додатковою перевагою.

Організація, що проводить курси англійської мови, пропонує заробітну плату в діапазоні від 15 000 до 52 000 грн для викладачів. Основні вимоги:

IT-компанія оголошує набір на посаду вчителя англійської мови з оплатою від 27 800 до 44 500 грн. Викладання буде проходити для дітей у віці від 4 до 13 років.

В Україні презентували новий додаток для пошуку вакансій.

Одночасно Державна служба зайнятості запустила новий додаток для пошуку роботи. Згідно з інформацією, цей застосунок надає можливість українцям, які перебувають у пошуку роботи, стати в електронну чергу, знайти відповідну вакансію або отримати ваучер на навчання від служби. Додаток вже можна завантажити в:

"Цей мобільний додаток створено з урахуванням вимог людей, які шукають роботу. Після входу в систему через кваліфікований електронний підпис (КЕП), Bank ID, Дія.Підпис або в режимі гостя, користувач отримує доступ до єдиного порталу вакансій, де має можливість ознайомитися з наявними пропозиціями", - повідомили в Міністерстві економіки.

При цьому наголошується: у застосунку передбачено можливість подати заявку на ваучер для спеціалізованого навчання або пройти онлайн-курс від Державної служби зайнятості. Крім того, мобільний додаток дозволяє:

"Застосунок також буде доступний для українців, які знаходяться за межами країни. Наступним кроком у реалізації цієї ініціативи стане створення відповідного функціоналу для роботодавців", - повідомили в міністерстві.

Як повідомляв OBOZ.UA, водночас повномасштабна війна сильно змінила ринок праці в Україні. Зокрема багатьом роботодавцям не вистачає кваліфікованих кадрів. А тому для отримання "вигіднішої" роботи українці часто переїжджають до інших регіонів, а крім того, змінюють професію. Загалом роботодавці зараз найчастіше шукають продавців, кухарів, водіїв, трактористів тощо.

#Школа #Українці #Ринок праці #Англійська мова #Працевлаштування #Кухар (професія) #Прикладне програмне забезпечення #Мобільний додаток #Цифровий підпис #Авторизація

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
В захопленій Макіївці на Донеччині окупанти запустили новий центр для військової підготовки молоді.
Протягом періоду повномасштабної агресії число вчителів зменшилося майже на 40 тисяч, повідомляє Міністерство освіти і науки.
"Шлях динозаврів": дослідники виявили незвичайні сліди, що мають вік понад 160 мільйонів років (фото)
Теги