У харківському підземному навчальному закладі розпочалися заняття з мінної безпеки та медичних знань.

Цю інформацію передає Укрінформ, посилаючись на USAID, яка є партнерами у реалізації цього проєкту.

У 2024 році в Індустріальному районі Харкова запрацював перший підземний навчальний заклад в Україні, заснований за ініціативи міського голови Ігоря Терехова та за підтримки USAID. Цей інноваційний заклад надає можливість 900 учням отримувати сучасну освіту. Вони використовують передове STEM-обладнання, навчаються працювати з 3D-принтерами, досліджують анатомічні моделі людського тіла та освоюють технології лазерного вимірювання.

В підземній школі Харкова стартували уроки мінної безпеки та медицини / Фото надані організаторами проєкту

Навіть діти початкових класів здатні швидко освоїти ці вміння завдяки зрозумілим роз'ясненням експертів та впровадженню навчальних моделей, зазначили представники USAID.

Таке обладнання надає можливість вчителям розробляти уроки, що захоплюють і викликають щиру цікавість учнів. У місті, яке постійно зазнає атак, наявність безпечного навчального середовища стає критично важливою. Підземна школа відповідає цим викликам, пропонуючи не лише основну освітню програму, але й корисні додаткові курси. Крім того, у навчальному закладі створено кімнату для психологічної підтримки та зону відпочинку, де діти можуть грати, спілкуватися і хоча б на деякий час відчути себе просто дітьми, - підкреслюють представники команди USAID.

Як повідомлялося, у квітні в Харкові завершили будівництво першої підземної школи, вартість об'єкта - 58, 8 млн грн. Школа розрахована на 450 учнів в одну зміну.

#Укрінформ #Школа #Харків #Медицина #Агентство США з міжнародного розвитку #Індустріальний район, Дніпро

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Генеральний директор "Укрпошти" Смілянський отримав нову роль - Завтра.UA
"Саме суть цього законопроєкту є негативною."
Зарплата університетського викладача в Україні виявилася меншою, ніж у Сирії в 2014 році: професор представив вражаючі статистичні дані.
Теги