Твоє майбутнє залежить від тебе: як Farmak підтримує студентів у розвитку мислення зростання.

Фармацевтична компанія глибоко переконана в потенціалі української молоді як каталізатора змін і рушійної сили прогресу країни.

Нещодавно компанія Farmak організувала форум "PRO майбутнє", який зібрав більше 250 студентів з провідних університетів України. Ця подія стала унікальним інтенсивом, присвяченим навичкам та трендам, що сприятимуть розвитку нестандартного мислення у молоді та їхньому становленню як новаторів у сучасному швидкоплинному світі.

Подія стала платформою для генерування нових ідей, обміну думками та отримання натхнення. І це зовсім не дивно з такими видатними спікерами. Андрій Длігач, футуролог і засновник Advanter Group, розповів про те, як концепція "мислення зростання" може трансформувати не лише особисті досягнення, а й впливати на бізнес і суспільство в цілому. Олександр Краковецький, співзасновник DevRain, поділився секретами ефективного використання штучного інтелекту в фармацевтичній галузі та інших сферах. Артем Биковець, Scrum-тренер і Agile-коуч, висвітлив важливість адаптивності в сучасному світі. А Костянтин Шнайдер, креативний директор Saatchi&Saatchi Ukraine, показав, як можна переосмислити звичні речі та знайти нестандартні рішення для розвитку креативного мислення.

"Лекція про штучний інтелект була не тільки цікавою, а й прикладною. На нашій кафедрі біотехніки багато математики та обчислень, тому опанування ШІ значно допоможе мені в майбутньому", - поділилася своїми враженнями Ольга, студентка третього курсу факультету біотехнологій і біотехніки КПІ.

Farmak глибоко переконаний, що молодь є ключовим фактором змін в Україні, її майбутньому та економічному процвітанню, і обов'язково стане каталізатором подальшого розвитку фармацевтичної галузі. Крім того, компанія вірить, що, відкриваючи нові можливості, надихає молоді таланти вдосконалювати свої навички, залишатися в рідній країні та активно сприяти формуванню її майбутнього.

"Захід пройшов чудово, усі спікери мали практичний досвід у своїй сфері та ділилися конкретними інсайтами щодо своєї галузі. Що допомагало подивитись на звичні речі очима людини, яка присвячує цьому життя. Особливо вразило те, що конференція була не просто джерелом окремих знань, а стала майданчиком для передачі цілісної філософії. Це дало змогу зрозуміти погляди спікерів, логіку, яка стоїть за їх переконаннями та рішеннями", - розповідає Владислав, студент третього курсу КНУТШ, ННЦ "Інститут біології та медицини", спеціальності "Біотехнології та біоінженерія".

#Університет #Студент #Україна #Суспільство #Українська мова #Математика #Біологія #Медицина #Бізнес #Київський національний університет імені Тараса Шевченка #Штучний інтелект #Логіка #Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського #Фармацевтика #Філософія #Біотехнології #Лекція #Біологічна інженерія

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
В захопленій Макіївці на Донеччині окупанти запустили новий центр для військової підготовки молоді.
Протягом періоду повномасштабної агресії число вчителів зменшилося майже на 40 тисяч, повідомляє Міністерство освіти і науки.
"Шлях динозаврів": дослідники виявили незвичайні сліди, що мають вік понад 160 мільйонів років (фото)
Теги