Згідно з результатами опитування, третина університетських викладачів демонструють симптоми професійного вигорання.

Відбулася конференція на тему "Університети в екосистемі 'Як ти?'"

За результатами опитування всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?", майже кожен третій викладач має ознаки прихованого вигорання. А понад половина студентів потребує психологічної допомоги. Про це 3 квітня повідомили на сторінці освітньої омбудсменки. П'ять українських університетів об'єдналися в консорціум, який напрацює науковий кластер для підтримки ментального здоров'я.

Опитування провели у лютому серед викладачів і студентів 29 закладів вищої освіти. За його підсумками, майже кожен третій викладач має ознаки прихованого вигорання.

Дослідження вказує на те, що педагоги стикаються з такими викликами:

Подібне дослідження серед студентської аудиторії показало, що приблизно 52% молодих людей потребують психологічної підтримки різного рівня інтенсивності.

Традиційні методи навчання не виправдовують ваших очікувань? Альтернатива є! Дистанційна школа "Оптіма" пропонує інноваційний підхід. Комбіновані уроки, інтерактивні завдання, авторські матеріали - усе це не просто забезпечує високу ефективність навчання, але й формує в учнів цікавість до нового. Дізнайтеся, як вступити до дистанційної школи, та розпочніть захопливу подорож до знань!

На кінець 2022 року освітня фундація GoGlobal реалізувала опитування серед педагогів і учнів шкіл. Результати виявили, що:

Освітня омбудсменка підкреслює, що результати опитування серед викладачів і студентів свідчать про значну потребу учасників освітнього процесу в підтримці, а також у розвитку навичок надання першої психологічної допомоги. Це вказує на важливість об'єднання зусиль і обміну досвідом для ефективного надання такої допомоги.

Спільнота, що реалізує національну ініціативу щодо ментального здоров'я "Ти як?", об'єднує 30 вищих навчальних закладів. Половина з цих установ спеціалізується на підготовці фахівців у сфері соціальної роботи, а близько 90% із них готують психологів.

Водночас п'ять закладів вищої освіти оголосили про створення консорціуму, щоб розробити новий науковий кластер, який відповідав би сучасному підходу до ментального здоров'я:

У багатьох університетах вже працюють психологічні служби, центри ментального здоров'я, інтерактивні простори "Турбота про себе", молодіжні центри, центри розвитку студентства, коворкінги, а також проводять психологічні воркшопи, організовують групи підтримки, заняття з арттерапії, творчі клуби тощо.

#Університет #Студент #Учитель #Психолог. #Вищий навчальний заклад #Соціальна робота #Спільнота

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Викладач Буковинського медичного університету створив підроблену документацію про інвалідність, що дозволило йому отримати 230 тисяч гривень.
Депутат з Тернополя Володимир Гевко оголосив про нову декларацію, в якій зазначив придбання будинку, земельної ділянки та автомобіля Audi Q5.
Студенти з Сербії відправилися до Франції на велосипедах, щоб підняти обізнаність про свої протести.
Теги