Стармер анонсував нові заходи щодо контролю імміграції до Великої Британії.

Цю інформацію наводить Sky News, згідно з повідомленням Укрінформ.

Стармер запевнив, що його нова стратегія дозволить знизити чисту міграцію до завершення його каденції в 2029 році. Відомості про цю стратегію були представлені в "Білій книзі" - офіційному документі уряду, який містить політичні ініціативи перед їх перетворенням на законодавчі акти.

Зокрема, відповідно до нового плану, особи, які не отримують власного доходу і живуть на забезпеченні власників віз, повинні будуть володіти базовими знаннями англійської мови. Наразі це не є вимогою.

Щоб досягти статусу постійного резидента у Великій Британії, потрібно буде прожити там 10 років замість чинних п'яти. Проте, особи, які роблять вагомий внесок у розвиток країни, наприклад, медичні працівники, можуть мати можливість подати заявку на постійне місце проживання вже через п'ять років.

Особи, які бажають отримати візу кваліфікованого працівника для в'їзду до Великої Британії, повинні будуть мати не менше ніж бакалаврську освіту. Раніше для цього достатньо було мати сертифікати A-levels.

Будуть також запроваджені більш жорсткі обмеження щодо найму працівників з-за кордону на робочі місця з "критичним" дефіцитом навичок.

Випускники британських навчальних закладів зі студентськими візами зможуть залишатися у Великій Британії лише протягом 18 місяців після закінчення навчання замість нинішніх двох років.

Гуманітарні візові програми для України, Гонконгу та Афганістану продовжать діяти. Проте уряд планує оцінити результативність спонсорських ініціатив, щоб бізнес-структури, навчальні заклади та громадські організації змогли забезпечити "стабільну" підтримку для цих біженців.

Щоб допомогти запобігти "сучасному рабству", уряд перегляне візовий режим, який наразі дозволяє іноземцям - хатнім працівникам відвідувати Велику Британію разом зі своїм роботодавцем на термін до шести місяців.

Стармер зазначив, що імміграційні норми будуть реалізовані з більшою строгістю, ніж раніше, оскільки "важливо дотримуватися справедливих стандартів".

Згідно з інформацією, наданою Укрінформом, у минулому році спостерігалося зниження кількості нелегальних перетинів кордону з країнами Європейського Союзу на 38%, що становить 239 тисяч осіб, у порівнянні з 2023 роком.

#Університет #Сполучене Королівство #Укрінформ #Лікар #Біженець #Європейський Союз #Ступінь бакалавра #Англійська мова #Міграція населення #Sky News #Гонконг #Імміграція #Туристична віза #Афганістан #Рабство.

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Перша жінка, яка отримала медичну освіту в Австро-Угорщині, а також активна прихильниця феміністичного руху.
Стармер анонсував нові заходи щодо контролю імміграції до Великої Британії.
Міністерство освіти підвищило розмір грантів на навчання у вищих навчальних закладах. Які суми зможуть отримати абітурієнти?
Теги