Оксфордський словник визначив слово року 2024: що потрібно знати про термін "brain rot".

Словом 2024 року, згідно з Оксфордським словником, визнано термін "brain rot". Цю новину повідомляє портал "Коментарі", посилаючись на дані "РБК-Україна".

Термін "brain rot", що в перекладі з англійської означає "гниття мозку", відображає занепокоєння суспільства щодо впливу контенту низької якості. Цей вираз здобув найбільшу підтримку в голосуванні, в якому взяли участь більше 37 тисяч осіб.

Термін був обраний з шорт-листа, що містив шість варіантів, підготовленого видавництвом Oxford University Press, яке відповідає за створення Оксфордського словника англійської мови.

Термін brain rot описує ймовірне погіршення психічного або інтелектуального стану людини через надмірне споживання матеріалу, який вважається тривіальним або простим. Останніми роками він набув широкої популярності, особливо серед молоді, і став символом небезпек цифрової епохи.

"Термін 'Brain rot' висвітлює одну з можливих небезпек віртуального існування та нашого способу проведення дозвілля. Це поняття стало важливою складовою культурних дискусій про взаємодію людини з технологіями. Не дивно, що його підтримує так багато людей," — підкреслив президент Oxford Languages Каспер Гратвол.

Проте, незважаючи на зовнішню новизну, найбільш раннє зафіксоване застосування цього терміна відноситься до 1854 року і міститься у творі Генрі Девіда Торо "Уолден".

Окрім brain rot, до фінального списку увійшли:

#Суспільство #Людство #Президент (державна посада) #Інформація #Англійська мова #Мозок #Оксфорд #Видавництво Оксфордського університету #Оксфордський словник англійської мови #Генрі Девід Торо

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Генеральний директор "Укрпошти" Смілянський отримав нову роль - Завтра.UA
"Саме суть цього законопроєкту є негативною."
Зарплата університетського викладача в Україні виявилася меншою, ніж у Сирії в 2014 році: професор представив вражаючі статистичні дані.
Теги