Рейтинг підтримки Дональда Трампа стабільно знижується – NYT підрахувало середні результати опитувань | УНН

Рейтинг підтримки Трампа зменшився з 52% до 45% протягом перших трьох місяців. Це падіння викликане зниженням довіри серед незалежних виборців та занепокоєнням щодо митних зборів.

Протягом перших трьох місяців перебування Дональда Трампа на посаді президента США його рейтинг схвалення стабільно знижувався, згідно з даними опитувань, зібраними The New York Times, повідомляє УНН.

Рейтинг схвалення Трампа впав приблизно до 45 відсотків з 52 відсотків через тиждень після його вступу на посаду. Згідно з опитуваннями, зараз близько половини країни не схвалюють його діяльність, пише видання.

Американські президенти, як правило, починають свою каденцію з потужної підтримки, яка з часом зменшується. Однак, як зазначає видання, рейтинг підтримки Дональда Трампа знижується дещо швидше, ніж у його попередників.

Трамп розпочав свій термін із другим із найнижчих рейтингів схвалення для президента США в сучасній історії. Єдиним недавнім президентом США, який почав з найгіршого становища, був Трамп, коли він уперше обійняв посаду, вказує видання.

Середній індекс опитувань, зібраний The New York Times, охоплює практично всі опубліковані в публічному доступі дослідження, які слідкують за рейтингом схвалення Дональда Трампа. Основна мета цього середнього показника полягає в тому, щоб компенсувати упередженість окремих опитувань, які можуть варіюватися за якістю та частотою, а також спростити процес моніторингу змін у громадській думці протягом часу.

Середній показник не враховує безпосередньо фактори, які призвели до зменшення рівня схвалення, а також те, чи це зниження стало наслідком певних дій, таких як введення мит, погрози до союзників або коливання на фінансових ринках.

У середньому за всіма опитуваннями рейтинги Трампа продовжували падати після того, як він запровадив мита своїм указом. Хоча до та після оголошення мит було проведено мало високоякісних опитувань, більшість із них не показали суттєвого зниження після того, що Трамп назвав "Днем визволення" США, пише видання.

Поки що, як вказано, зарано повністю оцінити, як така подія сформувала громадську думку.

Під час свого другого терміну Трамп намагався трансформувати глобальну економіку, активізувати заходи проти імміграції, зменшити розміри федерального уряду, а також реформувати американські юридичні компанії та вищі навчальні заклади. Бліц-акція є елементом стратегії "затоплення зони", яка була розроблена його радниками та союзниками, щоб нейтралізувати будь-які прояви опозиції, зазначає видання.

Трамп реалізує багато зобов'язань, які він взяв на себе під час своєї кампанії, проте навіть деякі його прихильники виявили занепокоєння щодо деяких його рішень, повідомляє видання. Зокрема, введення значних мит на товари з десятків країн викликало невдоволення як серед союзників, так і опонентів. Торгова війна спричинила хаос на світових економічних ринках, перш ніж Трамп оголосив про тимчасове призупинення мит на 90 днів, зважаючи на переговори з іншими державами щодо нових торговельних угод.

Опитування свідчать про невелике зниження його підтримки серед виборців-республіканців.

Згідно з дослідженням, проведеним Університетом Квінніпіак, найбільше зниження рівня схвалення пов'язане з виборцями, які визначають себе як незалежні. У січні їх підтримка становила 41%, а несхвалення — 46%. Однак, результати опитування, яке відбулося в середині квітня, показали, що 58% незалежних респондентів не підтримують діяльність президента США, тоді як лише 36% висловили свою підтримку.

Соціологи досі не можуть повною мірою оцінити силу підтримки Трампа. У 2024 році передвиборні опитування недооцінили Трампа в середньому приблизно на 3 відсоткові пункти. Але навіть опитування, які найточніше оцінили його підтримку, такі як AtlasIntel, тепер показують чистий негативний рейтинг схвалення, зауважує видання.

Як вказує видання, Трамп розглядає свій другий термін як гучний успіх. Він хвалився значним скороченням нелегальних перетинів кордону, мільярдами доларів нових інвестицій у США, звільненням американців, ув'язнених за кордоном, та викоріненням ініціатив щодо різноманітності у державному та приватному секторах. Трамп також пообіцяв, що нові торговельні угоди, зокрема з Китаєм, не за горами. "Ми зароблятимемо гроші разом з усіма, і всі будуть щасливі", - заявив він журналістам біля Білого дому в середу.

#Університет #Дональд Трамп #Інвестиції #Українські національні новини #Опозиція (політика) #Стратегія #Китай #Соціологія #Імміграція #The New York Times #Білий дім #Мито (податок) #Кабінет міністрів США #Рейтингова система Elo #Квінніпіанський університет #Світова економіка

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
"Я зовсім не можу назвати себе прихильником України". Цей рядок з твору "Розділена династія" Фабіана Бауманна.
Гранти для підприємництва: нові шанси для жінок, ветеранів та майстрів ручної роботи.
Вчені вперше зафіксували стан "сп'яніння" у шимпанзе - Техно bigmir)net
Теги