Порошенко зазначив, що саме молодь має стати рушійною силою європейських змін, має прийти в політику, державне управління та органи місцевої влади
Петро Порошенко взяв участь у Молодіжному форумі "Youth Vision 2025", що проходив у Театрі на Подолі в Києві. Цей захід був організований Всеукраїнською громадською організацією "Солідарна Молодь" за сприяння міжнародних установ, таких як USAID, "NDI" та "Фонд Конрада Аденауера".
За словами пʼятого Президента, Збройні Сили України воюють на фронті за свободу, незалежність і майбутнє нашої держави в Європейському Союзі і НАТО. Порошенко зазначив, що саме молодь має стати рушійною силою європейських змін, має прийти в політику, державне управління та органи місцевої влади.
"Ми маємо рухати країну в Європу. Сьогодні, коли люди втомились, коли підірваний престиж державної служби - корупцією, брехнею, "єдиними марафоном" і зневірою, - молодь має зробити те, що ми зробили в 2014-му році. Відновити престиж європейського руху. Ви маєте пояснювати, чому нам треба рухатись в Європу. Маєте пояснити, в чому переваги європейської і євроатлантичної інтеграції. Для цього треба підготувати декілька тисяч молодих людей, які підуть у владу, у представницькі органи і будуть битися за європейське майбутнє України. Саме собою це не зробиться", - зауважив Порошенко.
"Ми маємо мобілізувати на цей процес молодь всередині України і за кордоном. Для цього наша молодіжка збирається в найбільших університетах, де навчаються українці, створити бренчі, осередки, щоб наші студенти не втрачали звʼязок з державою. Коли ми створимо бренчі, союзи, представництва і кожна молода людина буде мати можливість взяти участь в політичному процесі - це буде мотивувати їх повернутися в Україну. І це важливо", - переконаний Порошенко.
"Для тих, хто знаходиться в Україні, я маю велику мрію: заснувати європейську академію, що буде готувати молодь до роботи в європейських інституціях. Нам необхідно виховувати молоде покоління, яке буде вести цю справу вперед," - зазначив Порошенко.
"Ми довели, і історія підтвердила, що обрана нами стратегія є вірною. Це армія, мова, віра, Європейський Союз і НАТО. І саме ці цінності стали мішенню для атаки путіна", - зазначив Порошенко. Він також нагадав, що під час переговорів у Стамбулі навесні 2022 року країна-агресор вимагала зменшення чисельності Збройних Сил України, надання російській мові статусу державної, відновлення прав російської православної церкви в Україні та припинення євроатлантичного курсу України. Наразі агресор продовжує наполягати на цих умовах.
"Це означає, що нами правильно був обраний напрямок удару. Ми будували, будуємо і ми продовжимо будувати європейську державу Україну", - наголосив Порошенко.
Нагадаємо, що Петро Порошенко провів зустріч в Оттаві з парламентською Групою дружби між Канадою та Україною. Він акцентував увагу на тому, що комплексна військово-політична та економічна підтримка України має залишатися важливим напрямком канадської зовнішньої політики.
Нагадаємо, в інтерв'ю телеканалу CBC Петро Порошенко висловив думку, що Канада могла б фінансувати виробництво української зброї для Збройних сил України. Він вважає, що це значно пришвидшило б постачання необхідних ресурсів на фронт.
Читайте також: Канада схвалила виділення близько $600 млн на військову допомогу Україні
Перегляньте це відео:
#Університет #Європа #Україна #Історія #Українці #Російська мова #Збройні сили України #Європейський Союз #НАТО #Парламент #Військові #Петро Порошенко #Канада #Поділ #Корупція #Стратегія #Агентство США з міжнародного розвитку #Долар #Державне управління #Зовнішня політика #Фонд Конрада Аденауера #Канадська телерадіомовна корпорація #Стамбул #Оттава