![](/images/content/8535343725/0038ef617657f84d9629f6c4c1d51340.jpg)
Цю інформацію оприлюднила прес-служба Міністерства оборони.
Протягом двох тижнів українці працювали із фахівцями з провідних американських університетів, підрозділу оборонних інновацій Міністерства оборони США (DIU), та провідних консалтингових компаній.
Учасники програми здобули нові знання та рекомендації від професіоналів, а також представили свої проекти інвесторам з Кремнієвої долини. Протягом шести місяців провідні американські спеціалісти організовуватимуть для них менторські зустрічі, допомагаючи з розробкою стратегії виходу на ринок та залученням фінансування.
Згідно з думкою Катерини Черногоренко, яка є заступницею міністра оборони з цифрових питань, така співпраця стане потужним імпульсом для прогресу в українських оборонних і безпекових технологіях.
Інформаційна записка
Акселератор з наукомістких технологій безпеки, відомий як Deep Tech Security Accelerator, був запущений з метою зміцнення оборонних можливостей України. Ініціаторами цього проекту виступили дослідниця з Каліфорнійського університету в Берклі, Катерина Акименко, та виконавчий директор Центру бізнес-аналітики Фішера, Готьє Вассер, у партнерстві з організацією SRI International.
SRI International — це некомерційний науково-дослідний центр, розташований у Каліфорнії, який володіє більш ніж 4000 патентами та активно співпрацює з державними організаціями та комерційними структурами в галузі технологічних інновацій.
#Міністерство оборони США #Університет #Сполучені Штати #Знання #Інвестиції #Бізнес #Міністерство оборони (Україна) #Інновації #Каліфорнія #Інвестор #Консультант #Каліфорнійський університет, Берклі #Силіконова долина #Патент