Польща прийняла новий закон щодо освіти для іноземців: які зміни чекають на українців?

Іноземці мають подати низку документів

В Польщі оновили правила навчання для іноземних студентів в університетах. Це стало наслідком прийняття нового закону, який посилює візові вимоги, зокрема, стосується процесу отримання студентських віз. Інформацію про це опублікувало видання "Освіта.ua".

Відтепер іноземці, які хочуть навчатися в Польщі, повинні будуть надати документ, що підтверджує знання мови викладання щонайменше на рівні B2.

У випадку, якщо іноземний студент ще не почав свої навчання в навчальному закладі, ректор університету зобов'язаний терміново інформувати консула, що видав йому візу.

"Зміни спрямовані на те, щоб обмежити використання студентських віз іноземцями, які отримують їх не для навчання, а з метою працевлаштування чи подорожей до інших країн Шенгенської зони", - підкреслюють у заяві.

Крім того, у всіх університетах буде введено обмеження на кількість іноземних студентів: їх частка не може перевищувати 50% від загальної кількості студентів в навчальному закладі. У випадках, коли понад 50% студентів є іноземцями, прийом нових студентів з інших країн буде призупинено до тих пір, поки їхня частка не знизиться до 50%.

Новий закон вводить обов'язковий реєстр іноземців, яких приймають на навчання та докторантуру. У ньому будуть особисті дані, номер PESEL, а за його відсутності - номер документа, що посвідчує особу, країну народження, інформацію про вступ до навчання чи докторантури та інформацію про Карту поляка.

#Університет #Студент #Польща #Ректор (академії) #Вищий навчальний заклад #Знання #Документ #Польський народ #Іноземець (право) #Туристична віза #Докторантура

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Меморіальні події на честь Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар.
Планується запровадження обов'язкової військової підготовки через нестачу військовослужбовців на фронті.
Оригінальний підхід до оцінювання фізичного здоров'я дітей дошкільного віку.
Теги