"Пліч-о-пліч": партнери з Хмельниччини нададуть підтримку в ремонті ФАПу на Херсонщині.

Згідно з інформацією, яку надає Херсонська обласна військова адміністрація, це повідомляє Укрінформ.

В рамках ініціативи "Пліч-о-пліч: згуртовані громади" представники партнерів з Хмельниччини здійснили візит до Великоолександрівської громади, - зазначається у повідомленні.

Відзначається, що делегація Нетішинської громади, разом із амбасадором проєкту Єгором Гордєєвим, відвідала освітні та культурні заклади, а також ознайомилася із процесом зведення захисних споруд в навчальних установах.

В ОВА наголошують, що одразу після звільнення жителі Великоолександрівської громади Херсонщини почали працювати над відновленням навчання у форматі онлайн. Школярі і педагоги мріють якнайшвидше поновити роботу освітнього закладу і вишукують можливості для цього.

Як розповідає директор Великоолександрівської ЗОШ № 1 Сергій Чхало, на сьогодні у школі навчається 305 дітей, 75% з яких мешкають на території громади. Їхні родини мають надію, що школу відбудують, а після реорганізації вона стане гімназією.

Разом із партнерами під час візиту окреслили плани на 2025 рік - це проведення спільних спортивних та культурних заходів; запрошення місцевих футбольних команд на змагання; відвідування Нетішинської громади з проєктами "Ключі від раю".

"Громада-партнер також надасть допомогу в ремонті ФАП у Стійкому, виділивши для цього ₴2 мільйони", - повідомляє ОВА.

Обговорювалася також перспектива отримання консультаційної підтримки в галузі проектування, експертизи та зведення захисних споруд.

Окрім того, громада Великоолександрівки планує ознайомитися з досвідом підприємства-партнера, яке спеціалізується на розвитку бджільництва, зокрема в сфері експорту меду.

Підкреслюється, що громади з різних регіонів України більше не лише надають допомогу - вони перетворюються на справжніх друзів.

Як інформує Укрінформ, на території Херсонщини в рамках програми "Пліч-о-пліч" було відновлено понад 1100 житлових споруд.

На сьогодні в рамках програми "Пліч-о-пліч: згуртовані громади" активну участь беруть громади Херсонської області. Зокрема, Рівненщина надає підтримку Борозенській та Кочубеївській громадам, Черкащина допомагає Нововоронцовській і Високопільській, Київщина - Музиківській, а Хмельниччина - Чорнобаївській, Великоолександрівській та Дарʼївській громадам.

У програмі вже визначені основні завдання, серед яких - відновлення пошкоджених обʼєктів, підтримка дітей, організація культурних, освітніх та спортивних заходів, гуманітарна допомога та участь у фінансуванні проєктів. Всі ці напрями відповідають довгостроковим планам відновлення.

#Укрінформ #Черкаська область #Гімназія (школа) #Школа #Херсонська область #Київщина #Українська гривня #Експертиза #Повстання Хмельницького #Любий. #Гуманітарна допомога #Рівненська область #Фельдшерсько-акушерський пункт

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Меморіальні події на честь Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар.
Планується запровадження обов'язкової військової підготовки через нестачу військовослужбовців на фронті.
Оригінальний підхід до оцінювання фізичного здоров'я дітей дошкільного віку.
Теги