
Південна Корея, прагнучи зміцнити свої автономні можливості моніторингу за Північною Кореєю, успішно вивела на орбіту свій четвертий розвідувальний супутник, про що у вівторок повідомило міністерство оборони країни.
Інформація надходить від УНН з посиланням на Yonhap News.
У межах своєї програми Південна Корея здійснила запуск радіолокаційного супутника з синтетичною апертурою, який став четвертим елементом військової системи спостереження, навігації та зв'язку, нещодавно введеним в експлуатацію.
У грудні 2023 року Південна Корея здійснила запуск свого першого супутника-шпигуна, який оснащений електрооптичними та інфрачервоними сенсорами, що дозволяють отримувати високоякісні зображення. В попередньому році країна також вивела в космос два супутники, обладнані радарами з синтезованою апертурою (SAR), які здатні збирати інформацію без залежності від погодних умов.
Південна Корея має намір цього року вивести на орбіту п'ятий супутник, який буде обладнаний сенсорами радари синтетичної апертури (SAR).
Японський оператор Q-shu University Institute почне надавати Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України геолокаційні супутникові зображення, серед яких будуть також радарні знімки SAR. Це стане першим етапом такого значимого партнерства між Україною та Японією.
#Міністерство оборони США #Українські національні новини #Навігація #Японія #Природний супутник #Південна Корея #Північна Корея #Головне управління розвідки (Україна) #Радар. #Апертура #Інфрачервоне випромінювання. #Орбіта