Дослідження показало, що надмірна робота впливає на будову мозку.

Виявилося, що фізичне та емоційне перенапруження, а також брак належного відпочинку через надмірну працю, призводять до змін у структурі мозку. Такі висновки були отримані в результаті дослідження вчених з університетів Чун-Анг і Йонсей в Південній Кореї, повідомляє CNN.

У дослідженні взяли участь 110 медичних працівників, яких розподілили на дві групи - тих, хто перепрацьовує, і тих, хто ні. До першої групи увійшли 32 особи, які працюють 52 години або більше щотижня.

Науковці встановили, що люди, які працюють 52 години чи більше на тиждень продемонстрували значні зміни в ділянках мозку пов'язаних із виконавчими функціями та емоційною регуляцією - на відміну від учасників, які працювали у стандартному режимі.

Області мозку, у яких було зафіксовано збільшення обсягу, охоплюють звивину, що має вирішальне значення для когнітивних здібностей, концентрації, пам'яті та мовних функцій, а також ділянку, що бере участь в обробці емоцій, самосвідомості та сприйнятті соціального контексту.

На думку вчених, отримані результати вказують на "множинний зв'язок" між надмірним робочим навантаженням і змінами в цих ділянках мозку, що, своєю чергою, створює біологічну основу для когнітивних та емоційних труднощів, що переживають люди з перепрацьовуваннями.

Зокрема, дослідники підкреслюють, що результати слід інтерпретувати через дослідницький характер цього пілотного дослідження, вони є важливим першим кроком у розумінні зв'язку між перепрацювання й здоров'ям мозку.

#Університет #Емоції #Мозок #Пізнання #Південна Корея #CNN #Самоусвідомлення

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Меморіальні події на честь Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар.
Планується запровадження обов'язкової військової підготовки через нестачу військовослужбовців на фронті.
Оригінальний підхід до оцінювання фізичного здоров'я дітей дошкільного віку.
Теги