
Цю інформацію озвучив Ігор Швайка, заступник керівника 4-го центру рекрутингу Сил ТрО Збройних Сил України, повідомляє РБК-Україна, посилаючись на ресурс День.LIVE.
"Рік тому, щоб зібрати людей, достатньо було просто поговорити, але сьогодні, щоб залучити таку ж кількість учасників, потрібно докласти значно більше зусиль: прийти на місце, провести агітацію, підготувати роздаткові матеріали, організувати вікторину та провести заняття з тактичної медицини," - зазначив Швайка.
На його думку, в Територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки працює багато військовослужбовців з бойовим досвідом, які служили в різних підрозділах і на різних фронтових напрямках. Він підкреслив, що ці професіонали, спираючись на власний досвід, мають значно більше шансів переконати інших приєднатися до збройних сил.
"Особливо варто підкреслити, що мобілізація - це не питання вибору, а справжній обов'язок. І коли мова йде про те, як мотивувати людей виконувати цей обов'язок, ми всі намагаємося знайти ефективні методи," - зазначив він.
Коментуючи питання про можливе зростання ризиків у разі роботи ТЦК та СП у мобільному форматі, Ігор Швайка зауважив, що їхні працівники і раніше не обмежувалися лише кабінетами.
"Небезпека є завжди. Так само як і ТЦК працюють, виходячи за межі своїх безпосередньо службових приміщень. Так і центри рекрутингу працюють, виходячи, на масові заходи - музичні фестивалі, бізнесові виставки, робота в університетах, на підприємствах. Це також є мобільна робота, тому що рекрутер чи працівник ТЦК він виходить, щоб залучати більше людей", - відповів він.
#Університет #РБК-Україна #Збройні сили України #Мобілізація #Ігор Швайка #Небезпека!