Чому діти в СРСР споживали проїзні квитки: відповідь, яка вас вразить!

Учні мали можливість споживати лише окремі типи квитків.

У Радянському Союзі існувало безліч незвичних традицій та забобонів, які сьогодні можуть здивувати. Наприклад, у той період у громадському транспорті нерідко можна було спостерігати, як учні з'їдають свої проїзні квитки.

Хоча таке видовище може здатися справді дикістю, але така поведінка дітей мала причину. Справа в тому, що з'їдали "щасливий квиток". Про це пише OBOZ.UA.

Діти мали особливу віру у різноманітні ритуали, що обіцяли принести їм щастя. Одним із таких ритуалів було підрахування чисел на проїзному квитку.

Квитки у транспорті СРСР нумерувалися шестизначним кодом. І "щасливими" тоді вважалися ті, у яких сума перших трьох цифр та трьох останніх збігалася. Наприклад, якщо розділити серійний номер 243612 навпіл, та був скласти всі цифри, то вийде 2+4+3=9, і навіть 6+1+2=9. Це означає, що квиток був "щасливим".

Однак просто отримати цей квиток було недостатньо. Діти були переконані, що він запрацює лише в тому випадку, якщо його з'їсти.

Але отримання щасливого білета — це лише половина справи. Щоб його сила проявилася, необхідно було його з'їсти.

Нагадаємо, раніше "Телеграф" писав про те, чим діти в СРСР замінювали жуйку. Всі ці варіанти зовсім не вважаються їстівними та використовуються в інших цілях.

#Радянський Союз #Школа #Телеграф #Громадський транспорт #Забобони #Транспорт

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Університет італійського міста Аквіла став новим членом Глобальної коаліції українських студій, повідомила Олена Зеленська на офіційному сайті Президента України.
Гарвардський університет може опинитися під загрозою втрати акредитації внаслідок скарг на прояви антисемітизму, повідомляє Delo.ua.
Штучний інтелект трансформує вартість знань: яким чином університетам слід реагувати на нові виклики.
Теги