Міністерство освіти і науки спільно з "ПриватБанком" приступили до створення інтегрованої цифрової платформи для онлайн-освіти.

Міністерство освіти і науки України спільно з АТ КБ "ПриватБанк" ініціювали проект з розробки інтегрованої цифрової платформи для онлайн-освіти.

Цю інформацію надає прес-служба Міністерства освіти і науки.

"Її мета - забезпечити доступ до української освіти для дітей, які перебувають за кордоном або навчаються дистанційно в Україні, а також сформувати сучасне, зручне і безпечне середовище для взаємодії учнів, учителів та батьків", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що платформа стане частиною політики "Школа офлайн", яка передбачає доступну, якісну та безперебійну освіту незалежно від місця перебування дитини. Вона відповідатиме державним освітнім стандартам й охоплюватиме:

За інформацією, спільний проект Міністерства освіти і науки та ПриватБанку включає не лише створення самої платформи, але й забезпечення її навчальними матеріалами, формування надійної цифрової інфраструктури, надання технічної та організаційної підтримки для навчальних закладів, а також підвищення цифрових навичок викладачів.

Отже, першим етапом стало укладання Меморандуму про співпрацю, що відбулося 9 квітня 2025 року в Києві. У церемонії взяли участь Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, голова Правління АТ КБ "ПриватБанк" Мікаел Бьоркнерт та заступник Міністра Надія Кузьмичова.

Бекграунд. Раніше Mind писав, що Кабмін вирішив, як впроваджуватиме гендерну рівність у сфері освіти до 2030 року. Затверджено операційний план заходів на 2025-2027 роки.

#Київ #Учитель #Уряд України #Школа #Міністерство освіти і науки України #Дистанційна освіта #Гендерна рівність #Інфраструктура #ПриватБанк #Акціонерне товариство

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
У Києві пройшов хакатон, організований Кабінетом Міністрів України, на якому учасники працювали над розробкою датасету для застосування штучного інтелекту в гуманітарному розмінуванні.
Дослідження: різноманітність секторів промисловості має вплив на збільшення зайнятості у Франції.
"Фінансові ресурси, а не героїчні вчинки": росіяни в паніці через жорстокість війни, яку веде Путін, - The Times.
Теги