Перші три генератори вже були доставлені до Київського національного університету технологій і дизайну, Луганського національного університету та Запорізького національного університету.
Київський національний університет технологій та дизайну, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка в Лубнах та Запорізький національний університет вже отримали генератори для забезпечення стабільної роботи. Це стало можливим завдяки ініціативі Twinning "Generators4Ukraine", виконаної британською компанією Cormack Consultancy Group, про що повідомляє Міністерство освіти і науки.
Необхідно забезпечити наявність 100 генераторів з потужністю від 60 до 80 кВт, які можуть використовуватися на відкритому просторі та мають трифазне підключення, повідомляє Twinning.
Приблизна ціна одного генератора коливається в межах 17 000-18 000 фунтів стерлінгів, до якої входять витрати на установку та гарантійне обслуговування протягом 1-2 років.
У Міністерстві освіти і науки підкреслили, що ця програма спрямована на зміцнення інфраструктури, підвищення готовності університетів до діяльності в кризових ситуаціях та створення комфортних умов для проживання студентів під час екстрених і запланованих відключень, охоплюючи десятки навчальних закладів по всій території України.
Проект втілюється компанією Cormack Consultancy Group у співпраці з благодійними фондами "Благодійний фонд відновлення та підтримки Маріупольського університету" і "Mosaik Education".
#Університет #Сполучене Королівство #Студент #Міністерство освіти і науки України #Київський національний університет технологій та дизайну #Запорізький національний університет #Луганський університет #Лубни #Фунт стерлінгів #Маріуполь