Міжнародна студентська науково-практична конференція була організована МЕГУ у співпраці з партнерами з Університету Бат Спа. Захід відбувся у місті Рівне та висвітлюється в новинах Рівного та області - Рівне Вечірнє.

У Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука пройшла Міжнародна студентська науково-практична конференція на тему "Міждисциплінарні та трансдисциплінарні підходи до європейської інтеграції: постцифрові інновації в науці, освіті, мистецтві, технологіях та культурі". У заході взяли участь студенти МЕГУ та університету Бат Спа з Великої Британії.

Конференція стартувала з пленарного засідання, де організатори та представники університетів визначили основні напрямки досліджень і підкреслили значення подальшої та глибшої співпраці, що розвивається з 2018 року.

-- Сьогоднішня студентська конференція -- це результат спільної роботи МЕГУ та Університету Бат Спа, які протягом року готувались до цієї події. Ми цінуємо те, що ви солідарні разом з нами на шляху до миру в Україні та всьому європейському просторі. Сьогоднішня конференція -- не просто академічна подія. Це простір діалогу, простір сміливих ідей і міжкультурної взаємодії, де перетинаються наука, культура, технології та мистецтво. Особливу роль у цьому процесі відіграє молодь -- студенти, дослідники, науковці. Саме їхній ентузіазм, відвага мислити нестандартно, готовність брати на себе відповідальність за майбутнє -- це джерело надії для всіх нас, -- відзначив ректор МЕГУ, доктор юридичних наук, професор Віталій Дем'янчук.

Здобувачі з обох університетів здійснювали свою діяльність у рамках секцій. Тематика їхніх досліджень охоплювала ряд важливих аспектів, зокрема проблеми та можливості розвитку сучасної педагогіки миру; зміни в історичному та культурному сприйнятті культури; виклики сучасних інформаційних технологій і їх вплив на інновації та безпеку в цифровому середовищі; соціально-психологічні, правові, економічні та екологічні проблеми, що постають перед сучасною наукою та суспільством; питання інновацій та безпеки у віртуальному просторі, а також протидії пропаганді, дезінформації та загрозам для безпеки; інтеграцію тем миру, постконфліктного врегулювання та прав людини в освітній процес; аспекти постцифрового самовизначення, авторитету людини та авторства; а також міжкультурні комунікації в рамках європейської інтеграції.

— Ми можемо підсумувати результати конференції, що відбулася в атмосфері дружелюбності та невимушеності, з акцентом на толерантність і чесність. Партнерство між університетами МЕГУ та Бат Спа, а також ретельна підготовка та організаційні аспекти, забезпечили успішне проведення нашої спільної конференції, — зазначила проректор з наукової роботи, доктор філологічних наук, професор Наталія Мединська.

Кожна презентація учасників конференції була наповнена захоплюючими ідеями, детальним аналізом актуальних питань та важливими висновками, які у подальшому вплинуть на етап постцифровізації вищої освіти. Дослідники акцентували увагу на необхідності впровадження інноваційних методів викладання та навчання у контексті глобальних змін, а також на тому, як сучасні технології можуть сприяти вирішенню складних соціальних і освітніх викликів, забезпечуючи при цьому рівний доступ до знань і ресурсів.

У фінальному виступі професор Джон Стрекен з Університету Бат Спа підкреслив, що конференція, яка була наповнена енергією та натхненням, перетворила два дні на інтелектуально багатий та глибоко зв'язаний досвід.

Ця подія продемонструвала потужність міждисциплінарного та трансдисциплінарного підходів, які є надзвичайно актуальними у постцифрову епоху, що характеризується швидкими змінами, складними викликами та необхідністю налагодження людських зв'язків всупереч кордонам, науковим дисциплінам і мовним бар'єрам. Ми почули відважні ідеї, критичні міркування та новаторські концепції як від досвідчених науковців, так і від молодих дослідників. Крім того, ми стали свідками неймовірної динаміки, що виникає в результаті співпраці українських і британських установ, особливо в умовах труднощів і потрясінь, — зазначив пан Стрекен.

У контексті євроінтеграційних напрямків розвитку вітчизняної науки та освіти, основою інноваційних освітніх процесів є діяльність, що спрямована на модернізацію педагогічних практик. Це включає інтеграцію постцифрових технологій та нових ідей у традиційні освітні системи, що забезпечує високий рівень освітньо-наукової активності. Особливо приємно, що молоде покоління орієнтується на майбутнє, плануючи вирішення актуальних проблем у своїх регіонах, країні та в європейському контексті. Це стало очевидним під час двох днів активної співпраці учасників конференції. Спільна діяльність з'єднує українську та британську молодь, яка разом реалізує свої амбіції. Наступні конференції лише підкреслять міцність співпраці між Україною та Великою Британією в науковій сфері.

#Університет #Сполучене Королівство #Вища освіта #Реклама #Суспільство #Українська мова #Ректор (академії) #Інновації #Діалог #Педагогіка #Інформаційні технології #Доктор наук #Проректор #Права людини #Академік #Екологія #Толерантність #Наука #Спа, Бельгія #Бат, Сомерсет #Інноваційна діяльність

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
"Я зовсім не можу назвати себе прихильником України". Цей рядок з твору "Розділена династія" Фабіана Бауманна.
Гранти для підприємництва: нові шанси для жінок, ветеранів та майстрів ручної роботи.
Вчені вперше зафіксували стан "сп'яніння" у шимпанзе - Техно bigmir)net
Теги