В Ірані спостерігається серйозна енергетична криза. У зв'язку з цим вживаються заходи щодо відключення електрики, а також тимчасово зупиняється діяльність державних установ і підприємств.
Як пише Судово-юридична газета, про це повідомляє New York Times.
Попри те, що Іран має один із найбільших запасів природного газу та сирої нафти у світі, він зіткнувся з кризою, яку викликала слабка енергетична інфраструктура країни, а також підрив газопроводів, які організував Ізраїль.
Ще з листопада в домівках Ірану почали впроваджувати щоденні відключення електрики на дві години, але зараз ці відключення стали більш неочікуваними та тривають значно довше.
Недостатня кількість газу, необхідного для функціонування країни, становить близько 350 мільйонів кубометрів щодня. Через зниження температури та різке збільшення споживання, уряд вирішив ввести заходи з обмеження газу, щоб запобігти відключенню житлових будинків. Однак це рішення негативно позначилося на енергетичній сфері: 17 електростанцій вже повністю зупинили свою діяльність, а інші працюють лише частково.
На минулому тижні навчальні заклади, банки та державні органи не працювали протягом двох днів, після чого уряд оголосив про перехід усіх шкіл та університетів на дистанційне навчання до завершення семестру – вперше з моменту пандемії.
Окрім цього, державні органи функціонуватимуть за зменшеним розкладом, щоб знизити споживання електроенергії.
Іранська державна енергетична компанія Tavanir звернулася до підприємств з попередженням про можливі масові відключення електроенергії, які можуть тривати від кількох днів до тижнів. Це викликало призупинення діяльності як державних, так і приватних компаній.
#Університет #Енергія #Інфраструктура #Підприємницька діяльність #Природний газ #Електрична енергія #Пандемія #Ізраїль #Банк #Нафта #Температура #The New York Times #Іран #Газета. #Електростанція #Трубопровідний транспорт