Учительське ставлення до учнів, акцент на розвитку навичок і спрощений процес вступу до Оксфорду: українець поділився своїм досвідом щодо відмінностей між навчальними закладами в Україні та Словенії.

Українець, який 12 років тому переїхав жити у Словенію, розповів про шкільну освіту у цій країні. За його словами, педагоги у словенських школах більше роблять акцент не на знаннях учнів, а на їхніх навичках, що надалі допомагає їм при вступі до університету.

Олег поділився цими думками в одному з випусків на YouTube-каналі популярного українського підприємця та мандрівника Андрія Буренка. Він вважає, що в навчальних закладах Словенії до учнів проявляють більше уваги та пошани, ніж це має місце в українських школах.

"На мою думку, тут ставлення до учня є більш гуманним, враховуючи його як особистість. Зосереджуються не лише на знаннях, а й на розвитку навичок. Школа повинна підготувати людину до дорослого життя, надати їй корисні звички та вміння, які знадобляться в університеті і в подальшій життєвій діяльності," - поділився своїми думками українець.

Також у Словенії надається велика увага вивченню точних наук. Однокласники Олега змогли потрапити до Оксфорда, маючи відмінні оцінки з біології.

"Деякі батьки, які зараз приїхали в Словенію, жаліються, що у Британії та інших країнах дуже низький рівень точних наук. Ні, тут через потужну фармацевтичну індустрію, хімія, фізика, біологія - на найвищому рівні. Мої однокласники, які отримували п'ятірки з біології, деякі з них поїхали вчитися в Оксфорд. Взагалі експерти у своїй справі", - сказав він.

У словенських навчальних закладах значну роль відіграє активний спосіб життя та фізична культура.

Раніше українці ділилися інформацією про те, що у Вʼєтнамі батьки учнів просять вчителів карати їхніх дітей, використовуючи лінійки для ударів по руках. У цій країні досі практикуються подібні методи покарання в навчальних закладах, які були характерні для українських шкіл понад два десятиліття тому.

Нещодавно OBOZ.UA висвітлював відмінності між українськими та американськими педагогами.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв'ю із засновницею української школи в Португалії Наталією Борисенковою про освіту, проблеми дітей з України і булінг педагогів. А також дві частини інтерв'ю з біженкою Поліною Новіковою, яка в Україні працювала журналісткою, а в Німеччині стала вчителькою.

#Журналіст #Учитель #Школа #Підприємництво #Німеччина #Українці #Біологія #Словенія #Північна та Південна Америка #Фізика #Хімія #Оксфорд #Португалія #Подорожі #Точні науки

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Меморіальні події на честь Дня пам'яті жертв геноциду кримських татар.
Планується запровадження обов'язкової військової підготовки через нестачу військовослужбовців на фронті.
Оригінальний підхід до оцінювання фізичного здоров'я дітей дошкільного віку.
Теги