Учительське ставлення до учнів, акцент на розвитку навичок і спрощений процес вступу до Оксфорду: українець поділився своїм досвідом щодо відмінностей між навчальними закладами в Україні та Словенії.

Українець, який 12 років тому переїхав жити у Словенію, розповів про шкільну освіту у цій країні. За його словами, педагоги у словенських школах більше роблять акцент не на знаннях учнів, а на їхніх навичках, що надалі допомагає їм при вступі до університету.

Олег поділився цими думками в одному з випусків на YouTube-каналі популярного українського підприємця та мандрівника Андрія Буренка. Він вважає, що в навчальних закладах Словенії до учнів проявляють більше уваги та пошани, ніж це має місце в українських школах.

"На мою думку, тут ставлення до учня є більш гуманним, враховуючи його як особистість. Зосереджуються не лише на знаннях, а й на розвитку навичок. Школа повинна підготувати людину до дорослого життя, надати їй корисні звички та вміння, які знадобляться в університеті і в подальшій життєвій діяльності," - поділився своїми думками українець.

Також у Словенії надається велика увага вивченню точних наук. Однокласники Олега змогли потрапити до Оксфорда, маючи відмінні оцінки з біології.

"Деякі батьки, які зараз приїхали в Словенію, жаліються, що у Британії та інших країнах дуже низький рівень точних наук. Ні, тут через потужну фармацевтичну індустрію, хімія, фізика, біологія - на найвищому рівні. Мої однокласники, які отримували п'ятірки з біології, деякі з них поїхали вчитися в Оксфорд. Взагалі експерти у своїй справі", - сказав він.

У словенських навчальних закладах значну роль відіграє активний спосіб життя та фізична культура.

Раніше українці ділилися інформацією про те, що у Вʼєтнамі батьки учнів просять вчителів карати їхніх дітей, використовуючи лінійки для ударів по руках. У цій країні досі практикуються подібні методи покарання в навчальних закладах, які були характерні для українських шкіл понад два десятиліття тому.

Нещодавно OBOZ.UA висвітлював відмінності між українськими та американськими педагогами.

Також читайте на OBOZ.UA інтерв'ю із засновницею української школи в Португалії Наталією Борисенковою про освіту, проблеми дітей з України і булінг педагогів. А також дві частини інтерв'ю з біженкою Поліною Новіковою, яка в Україні працювала журналісткою, а в Німеччині стала вчителькою.

#Журналіст #Учитель #Школа #Підприємництво #Німеччина #Українці #Біологія #Словенія #Північна та Південна Америка #Фізика #Хімія #Оксфорд #Португалія #Подорожі #Точні науки

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Знову ті ж самі помилки: Меган Маркл знову відтворила стиль принцеси Діани.
Фурса: наразі Вашингтон потребує зовнішнього контролю, а не Київ | Еспресо
В НШСУ рассказали о своих успехах в 2024 году и поделились намерениями на 2025 год.
Теги