Михайло Винницький розповідає, що така статистика помітна особливо в окремих університетах
Приблизно 17% студентів-чоловіків, які взяли участь в освітніх програмах академічної мобільності за кордоном, не повернулися до України. Цю інформацію оприлюднив "Освіта.ua" з посиланням на "Укрінформ". Статистику озвучив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький.
"Є суттєва частина хлопців, а це 15-17% тих, які поїхали на академічну мобільність і не повернулись вчасно. Поки що це не критична цифра, аби скасовувати можливості для виїзду", - зазначив посадовець.
Міністерство освіти і науки поки що не планує скасовувати можливість виїзду інших студентів. Михайло Винницький підкреслив, що ця кількість студентів 18-22 років, які навчаються на бакалавраті, ще не є критичною, але тривожною.
"В одних університетах цей показник є надзвичайно високим, тоді як в інших практично всі студенти повертаються назад. Ми плануємо звернутися до ректорів університетів, які входять до консорціумів програми Еразмус, з проханням, щоб їхні комісії більш ретельно підходили до відбору кандидатів на мобільність", - зазначив заступник міністра.
Онлайн-освіта набуває все більшої популярності серед сучасних учнів. Для того, щоб цей формат навчання був результативним, важливо обрати навчальний заклад, що гарантує гнучкий розклад, персоналізований підхід та інноваційні методи навчання. Саме це забезпечує провідна дистанційна школа "Оптіма". Отримайте безкоштовний демодоступ і подаруйте своїй дитині можливість отримати якісну освіту без жодних компромісів.
Еразмус - програма обмінів студентів, викладачів та науковців країн Європи, яка надає можливість навчатися, проходити стажування чи викладати в іншій країні від 3 місяців до 1 року.
#Університет #Європа #Укрінформ #Студент #Україна #Ректор (академії) #Міністерство освіти і науки України #Дистанційна освіта #Графіка