Цю інформацію надає Reuters, посилаючись на заяву компанії, згідно з повідомленням Укрінформу.
У ході дослідження буде оцінюватися безпека та функціональність мозкового імплантату, який допоможе людям з квадриплегією, тобто паралічем всіх чотирьох кінцівок, контролювати зовнішніми пристроями силою думки.
Для виконання складної нейрохірургічної операції з імплантації пристрою було обрано одну з лікарень мережі University Health Network у Торонто.
У Сполучених Штатах компанія Neuralink успішно імплантувала свій пристрій двом особам. За словами представників компанії, у другого пацієнта він функціонує ефективно, і той використовує його для відеоігор та освоєння 3D-дизайну.
Neuralink, створена в 2016 році, розробила імплантат для мозку, який дозволяє людям взаємодіяти з зовнішніми пристроями за допомогою нейронних сигналів. Мета компанії полягає в відновленні втрачених функцій, таких як зір, рухливість і здатність до мовлення.
Як повідомив Укрінформ, у лютому Ілон Маск, засновник Neuralink, оголосив, що перший пацієнт, у якого компанія успішно імплантувала чип у мозок, зможе переміщати курсор комп'ютерної миші лише силою своїх думок.
#Укрінформ #Дизайн #Пацієнт #Лікарня #Ілон Маск #Параліч #Інтегральна схема #Торонто #Відеогра #Reuters #Мозок #Блешня (інструмент) #Комп'ютерна миша #Промова