Кабінет Міністрів України повідомляє: більше 20 українських оборонних стартапів успішно завершили навчальну програму в Кремнієвій долині, -- Катерина Черногоренко.

Двадцять дві українські компанії, що спеціалізуються на інноваційних технологіях у сфері оборони та безпеки, успішно завершили програму акселератора, організовану каліфорнійським Науково-дослідним інститутом SRI International. Ця ініціатива реалізована за активної підтримки Міністерства оборони України та Генерального консульства України в Сан-Франциско.

Протягом двох тижнів вони співпрацювали з експертами з найвідоміших університетів США, підрозділом оборонних інновацій Міністерства оборони США (DIU) та провідними консалтинговими фірмами.

"Відбір цих команд -- свідчення інноваційності нашої країни та її курсу на розвиток технологічних рішень. Ми певні, що ця співпраця дасть сильний поштовх розвитку оборонних і безпекових технологій", -- зазначила заступник Міністра оборони з питань цифровізації Катерина Черногоренко.

Учасники програми здобули нові знання та рекомендації від професіоналів, а також отримали можливість встановити стратегічні партнерства в оборонному секторі. Крім того, вони презентували свої продукти інвесторам з Кремнієвої долини. Протягом наступних шести місяців провідні американські фахівці будуть проводити для них менторські сесії та надавати підтримку в плануванні виходу на ринок і залученні фінансування.

"Ми були раді вітати цю надзвичайну групу українських підприємців. Їхня креативність і енергія відображають інноваційний дух, який процвітає в Кремнієвій долині. Ми з нетерпінням очікуємо можливості підтримати їх у розвитку проектів та сприяти глобальній безпеці," -- зазначив Пітер Маркотулліо, старший віце-президент із комерціалізації в SRI International, стратегічному партнері SRI Deep Tech Security Accelerator.

Довідково

Акселератор передових технологій у сфері безпеки (Deep Tech Security Accelerator) є ініціативою, спрямованою на зміцнення оборонних можливостей України. Проект був започаткований за підтримки SRI International, а також завдяки донорській допомозі з США, Міністерству оборони України та Генеральному консульству України в Сан-Франциско. У його створенні взяли участь Катерина Акименко, запрошена дослідниця Каліфорнійського університету в Берклі та співзасновниця українського консалтингового агентства Yes&Design, а також Готьє Вассер, виконуючий директор Центру бізнес-аналітики Фішера при бізнес-школі Хаас (Каліфорнійський університет в Берклі). SRI International — це неприбуткова науково-дослідна організація, розташована в Менло-Парку, Каліфорнія. Вона спеціалізується на технологічних інноваціях для державних установ і бізнесу, володіючи більш ніж 4 000 патентами та патентними заявками по всьому світу.

#Штаб-квартира #Міністерство оборони США #Університет #Сполучені Штати #Інвестиції #Бізнес #Міністерство оборони (Україна) #Інновації #Каліфорнія #Стартап-компанія #Інвестор #Консультант #Каліфорнійський університет, Берклі #Силіконова долина #Патент #Сан-Франциско #Менло-Парк, Каліфорнія

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Огляд Parimatch: Інноваційний майданчик азартних розваг
У печері виявили язичницький культовий центр.
Експерт вказав на чотири слабкі сторони програм в університетах.
Теги