Кабінет Міністрів України вважає інвестиції в освітню інфраструктуру одним з головних напрямків своєї діяльності, -- зазначив Денис Шмигаль.

Інвестування в удосконалення освітньої інфраструктури залишається одним із ключових напрямків роботи Уряду. Цю думку висловив Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль під час презентації інноваційних підходів до організації освітніх просторів, лабораторій та майстерень у закладах загальної середньої та професійної освіти.

Захід відбувся 17 квітня у новому освітньому просторі -- Музеї математики, створеному за ініціативи Президента України.

До події також долучилися Віце-прем'єр-міністр з інновацій, розвитку освіти, науки та технологій - Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, Міністр освіти і науки Оксен Лісовий, перший заступник голови Верховної Ради України Олександр Корнієнко. Також були присутні голови і заступники голів ОВА та керівники обласних департаментів освіти і науки.

"Кожен шкільний укриття, новий комп'ютер чи гаджет для навчального закладу, а також сучасна лабораторія чи майстерня відкривають нові горизонти в освіті. Це збільшує шанси на самореалізацію особистості, забезпечує додаткову підготовку до викликів і прокладає шлях до успіху", - зазначив Денис Шмигаль.

Він переконаний, що над ефективністю освітніх реформ повинні працювати не лише центральні органи влади, а й місцева влада і, відповідно, активно співпрацювати зі спільнотами освітян, батьків і громадського сектору.

Прем'єр-міністр підкреслив, що держава завжди готова підтримувати регіони. Він зазначив, що протягом останніх двох років Уряд виділив 13,7 млрд грн на ремонт і будівництво укриттів у навчальних закладах, а також 2,8 млрд грн на придбання шкільних автобусів, продовжуючи фінансування цієї програми. Додатково виділяються субвенції на оснащення класів. Окрім цього, на реформу Нової української школи було виділено 3,4 млрд грн субвенцій, а ще близько 500 млн грн на обладнання для старшої школи.

"Завдяки всебічній ініціативі "Школа офлайн" ми вже змогли повернути більше 160 тисяч учнів до традиційного навчання. Наша мета – досягти цифри в 300 тисяч," – зазначив Денис Шмигаль.

Він також підкреслив, що уряд прагне забезпечити старшокласників умовами для свідомого вибору професії, зокрема шляхом створення можливостей для глибшого вивчення природничих напрямків. У процесі оновлення освітніх середовищ основна увага приділяється забезпеченню необхідним обладнанням для навчання з природничих і технологічних дисциплін.

"Наше завдання – вирішити проблему нестачі спеціалістів з математичною, природничою та технологічною освітою. Потреба в таких професіоналах буде ще більшою після закінчення війни, коли ми розпочнемо активну відбудову," – підкреслив Глава Уряду. Він також зазначив, що наразі формується база, яка буде сприяти не тільки відновленню, але й розвитку країни.

"Кожна гривня, вкладена в освіту, забезпечує більш світле майбутнє та процвітання для села, міста, району та регіону," — підкреслив він.

#Президент України #Денис Шмигаль #Уряд України #Прем'єр-міністр України #Школа #Математика #Інфраструктура #Інвестиції #Держава (політичний устрій) #Українська гривня #Дефіцит #Віце-прем'єр-міністр України #Михайло Федоров #Олександр Корнієнко #Голова Верховної Ради

Читайте також

Найпопулярніше
Древко на гербі
У бібліотеку Ірландії повернули книгу, яка була втраченя більш ніж 50 років.
Акторку з популярного серіалу "Сексуальне виховання" викликали до суду у справі про сексуальне насильство: деталі ситуації.
Актуальне
Під час проведення ремонту дороги виявили цікаву знахідку.
"Сили виявились у дисбалансі": Залужний аналізує нові тенденції в глобальному порядку.
Астронавтки NASA організують космічний урок для учнів з Нью-Йорка.
Теги