ДОРОГІ ЛІЦЕЇСТИ!
Директор

Звертаюсь до Вас, мої Вихованці, – найдорожчого, що є у кожного із нас. Ми живемо у складний історичний час, що потребує від нас неймовірних зусиль і духовної сили. Духовність – саме те, що нас об’єднувало у ліцеї.

Ви – мої діти. Будьте сильними і мужніми, правдивими і чесними, достойними Ваших батьків і дідів. Ми обов’язково переможемо і збережемо гідність, свободу і гордість. Тож тривога і турбота наша про Вас зрозуміла кожному, хто має дітей. Ми намагались вкладати у Ваш розум і серце все те, чим багаті самі, щоби Ви стали нашою опорою і прихистком у майбутньому.

Усі, хто був ці роки поряд із Вами, – батьки, учителі, весь колектив ліцею – за  свою скромну і подвижницьку щоденну працю будуть Вами, я впевнена,  належно поціновані. А найбільша дяка – то добра пам'ять про Ліцей і достойне   життя кожного із Вас.

Ви прагнули бути першими і найпершими в Україні: серед Вас наймолодший  народний депутат Верховної ради й міністр, наймолодший доктор наук й  президент успішної бізнес-компанії й не лише… У кожного із Вас своя сторінка  життєвого успіху.

Я дякую за радість спільних творчих успіхів, хвилини щастя і недоспані ночі…

Я вірю у Ваше майбутнє!

Ваш директор
САЗОНЕНКО ГАННА СТЕФАНІВНА,
кандидат педагогічних наук, Народний учитель України