НОВИНИ
22.01.2018

День Соборності України

22.01.2017  Всеукраїнський  День Соборності.  Усі  зібралися  в ліцеї  на флеш-моб, аби відчути ту єдність, яка так необхідна нам зараз.

19.01.2018

Народе мій, до тебе я ще верну, і в смерті обернуся до життя…

Ці слова Василя Стуса вкотре привертають нас до постаті невмирущого Поета, Українця, Борця… 6 січня Україна відзначала 80-літній ювілей Василя Стуса.

11.01.2018

У столиці запроваджуються запобіжні профілактичні заходи з недопущення епідемії кору

Для недопущення погіршення епідеміологічної ситуації із захворюваності на кір у столиці запроваджуються запобіжні профілактичні та протиепідемічні заходи. Таке рішення було прийнято за результатами засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник під час брифінгу.

22.12.2017

Свято Нового Року та Різдва Христового

Шановна ліцейна родино! Свято Нового Року  та  Різдва Христового дарує ніжне тепло любові і надії. Здоров’я,  добра,  щирості й милосердя навколо, любові і щастя! Справедливості і свободи! А ще – сили і віри, що добро переможе!
Хай вбереже Вас Бог від негараздів життя, а Різдвяна Зоря обдарує добрим настроєм, впевненістю та вірою в майбутнє. З Новим Роком та Різдвом Христовим!

22.12.2017

Три бажання Святого Миколая

22 грудня 2017 року в  ліцеї відбулося феєричне свято - Новорічний  КВК  «Три бажання  Святого Миколая».