НОВИНИ
05.04.2019

Започатковуємо традиції

5 квітня вперше у житті ліцею відбулося вокальне шоу — "Голос Ліцею". Учасники змагалися у старшій та молодшій віковій категорії. Золотим голосом ліцею стала учениця 31 групи Дар'я Сорокіна.

30.03.2019

Золотий призер 39-го Пекінського міжнародного конкурсу юнацької наукової творчості

Цього року золотим призером стала Гудзенко Єлизавета, учениця 22 групи (екологічної) Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член секції екології Київської МАН, яка підготувала авторську розробку «Радіопротекторна дія меланінових пігментів базідоміцетів на кровотворну систему ссавців»

24.03.2019

Я – режисер, ти – сценарист, він у нас актор найкращий

У ліцеї відбулася особлива подія – 20-річчя щорічного кінофестивалю короткометражних фільмів «Золотий Стефан» одного з найпрестижніших конкурсів ліцею.

01.03.2019

Цифровізація освіти – вимога сьогодення

«Золота сторінка» у житті ліцею – започаткування у 1995 році Піклувальної ради, першої в незалежній Україні. У системі ціннісних координат освітнього простору ліцею, реалізації громадсько-державної системи управління освітнім процесом вона посідає особливе місце. Із моменту створення і до сьогодні Піклувальну раду очолює Перший Президент України – Л.М. Кравчук. 28.02.2019 відбулося засідання Піклувальної  ради  на тему: «Вектори розвитку ліцею: технологічність та інтегративність».