НОВИНИ
27.04.2017

28 квітня - Всесвітній день охорони праці

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці». Зі звереннням Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2017 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні можна ознайомитися за посиланням.


26.04.2017

Три долі

26 квітня 1986 року почався відлік Чорнобильської катастрофи. Вона вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди, трагічні наслідки якої відчуватиме ще не одне покоління.

24.04.2017

O tempera, o mores

Наш  камерний театр «Мельпомена» представив свою виставу «O tempera, o mores» («Що за часи, що за звичаї!») за мотивами водевілю  Ежена Лабіша у рамках  районного конкурсу «Кришталевий каштан на Печерську»  та   міського «Срібний птах».

20.04.2017

Засідання Піклувальної ради ліцею «Науково-дослідницька діяльність педагогічного колективу ліцею»

19 квітня відбулося засідання Піклувальної ради ліцею. Засідання вів голова Піклувальної ради,  Перший Президент України   Леонід Макарович Кравчук.

14.04.2017

З Великоднем, ліцейна родино!

Нехай це величне Свято допомагає  оновити серця і думки світлими почуттями надії та любові, дарує щастя та радість, скеровує нашу волю на добротворення, щоби Україна процвітала у мирі та злагоді.