НОВИНИ
22.03.2017

Започатковано традицію

Цього року до 117 річниці  від дня народження Івана Козловського – 24 березня, з ініціативи ліцеїстів, учнів 22 (історико-філософської) групи, було здійснено перше в історії ліцею – миття пам'ятника І. Козловського, як початок доброї традиції.

22.03.2017

La semaine de la Francophonie en Ukraine continue.

La semaine de la Francophonie en Ukraine continue.  C’est à cette occasion que la professeur de français du lycée et le groupe des élèves ont été invités à l’Ambassade du Royaume du Maroc à Kiev.

22.03.2017

Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі...

21 березня у Міжнародний день поезії в ліцеї лунали авторські поезії наших ліцеїстів та вчителів.

18.03.2017

УГЛ - КНУ - Світ: Всеукраїнські олімпіади для старшокласників «Іспанія та латиноамериканський світ» та «Китай: минуле та сьогодення»

17 березня на історичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся фінал двох Всеукраїнських олімпіад для старшокласників «Іспанія та латиноамериканський світ» та «Китай: минуле та сьогодення».

17.03.2017

В УГЛ відбувся семінар «Теоретико-методологічні засади моделювання авторських шкіл»

15 березня 2017 року на базі Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар за темою «Теоретико-методологічні засади моделювання авторських шкіл».