НОВИНИ
20.11.2018

Навчитися бути Громадянином

Виховання ліцеїста, що прагне до самореалізації (особистісна зрілість), громадянина України – патріота, національно-свідомої особистості (духовна зрілість), конкурентоспроможної, успішної, соціально зрілої особистості (громадянська зрілість), та системна реалізація Концепції національно-патріотичного виховання «Громадянин України ІІІ тисячоліття» (автори Г.С. Сазоненко,  В.В. Стрілько) – це ті питання, які піднімалися на педагогічній раді «Навчитися бути Громадянином (реалізація Концепції національно-патріотичного виховання «Громадянин України ІІІ тисячоліття»)» 19 листопада 2018 року.

15.11.2018

Чудова ідея – прикрасити територію рідного ліцею

 Сьогодні особливий і радісний день для нашої 22 ЕКОгрупи, адже ми, саме сьогодні, маємо змогу зробити практичний внесок у збереження природи – посадити ялинки!

10.11.2018

Вшановуємо День української писемності та мови

«Українська мова – наша зброя у боротьбі проти агресора»    – під таким девізом пройшов 9 листопада День української писемності та мови в нашому ліцеї.

30.10.2018

Події жовтня

Спливає жовтогарячий жовтень. Багато цікавих ліцейних подій залишив у пам’яті наших вихованців та учителів цей місяць.

26.10.2018

Вистава, у якій лунає гімн Любові

Вистава ліцейного театру «Мельпомена» – це завжди свято, унікальна подія. 25 жовтня актори під керівництвом режисерів та керівників Л.Г. Василенко та С.Д. Легіної  презентували виставу«Alea jacta est» («Жереб кинуто») за п’єсами Ю.Грушуса «Любов, джаз і чорт» та Г.Міллера «Жорстока гра», яка номінується на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».