НОВИНИ
14.02.2018

Світ української ікони

Педагогічний, учнівський  колективи Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро дякує за сприяння в організації та проведенні безкоштовної екскурсії «Світ української ікони» в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику куратору виставкових проектів Моторжиній Марії Юріївні та екскурсоводу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Шульц Ірині Василівні.

12.02.2018

Зустріч ліцеїстів з поетесою Тетяною Майданович

Ліцеїсти та учителі кафедри української філології радо зустрічали в стінах ліцею поетесу Тетяну Майданович та автора й виконавця пісень Юрія Полякова з презентацією збірки «Небо над Україною».

04.02.2018

Усі стежки юнацьких наших літ ведуть сюди, до рідного ліцею

У першу суботу лютого відбулася традиційна зустріч із випускниками ювілейних років. Зимового дня  на свято зібралася ліцейна  родина – випускники, учителі,  куратори  та вихованці закладу.

31.01.2018

Пішов із життя перший український космонавт, Почесний ліцеїст Леонід Каденюк

Земне  життя людини рано чи пізно добігає  кінця… Проте,   коли  цей  фінал збігається із всенародним визнанням, глибокою шаною, вдячністю народу за любов і турботу   про його долю – вбачаємо  у цьому промисел Божий над краєм рідним і його славними синами…

Сумуємо, що коротким є вік земний,  але віримо,  що у вічності Ви заслужили щонайвищу ласку  - безсмертну славу і вдячність свого народу. Земля Вам пухом і вічна слава за труд Ваш  на благо України, за любов до її  людей.

23.01.2018

Традиційні зустрічі з випускниками!

3 лютого 2018 року о  13.00  в УГЛ КНУ імені Тараса Шевченка  відбудеться зустріч із  випускниками 1997, 1998, 2007, 2008 років  та з усіма, хто  бажає!