НОВИНИ
30.10.2018

Події жовтня

Спливає жовтогарячий жовтень. Багато цікавих ліцейних подій залишив у пам’яті наших вихованців та учителів цей місяць.

26.10.2018

Вистава, у якій лунає гімн Любові

Вистава ліцейного театру «Мельпомена» – це завжди свято, унікальна подія. 25 жовтня актори під керівництвом режисерів та керівників Л.Г. Василенко та С.Д. Легіної  презентували виставу«Alea jacta est» («Жереб кинуто») за п’єсами Ю.Грушуса «Любов, джаз і чорт» та Г.Міллера «Жорстока гра», яка номінується на присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

15.10.2018

Зустріч-діалог із бійцями АТО

Нещодавно в нашому ліцеї відбулася важлива та зворушлива зустріч ліцеїстів другого курсу з героями АТО – Олегом Петровським та Олександром Моржинським. Кожен із них пережив немало жахіть на фронті, війна повністю змінила їхнє світосприйняття.

14.10.2018

Покрова Пресвятої Богородиці

Для українців Покрова Пресвятої  Богородиці  - найшанованіше свято,  бо це ще й День українського козацтва, День заснування  Української  Повстанської армії  і День захисників  Вітчизни.  Це той золотий   ланцюг  поколінь, який  об’єднує нашу націю  в історичному просторі.

06.10.2018

Шановні вчителі, з професійним святом – Днем вчителя!

Ваша професія – найблагородніша серед інших. Це професія від Бога. Ви прищеплюєте своїм вихованцям любов до знань, сієте в їх серцях зерно світлого, вічного, даєте мудрі поради та настанови.

Усмішок вам від дітей, поваги від людей! Хай родинне тепло й затишок оберігають Вас! А успіхи й перемоги окрилюють на нові звершення!

Диригуйте своїм життям талановито! Пишіть своє життя геніально! Живіть яскраво! Використовуйте всі можливі шанси! Низький уклін вам за вашу натхненну й самовіддану працю.

Батьківська рада ліцею