НОВИНИ
05.11.2020

Проєкт «Драбина»

05.11.2020  відбулася онлайн-зустріч з випускницею ліцею Лілією Харченко. 32 (еколого-економічній)  групі розповіли про різні варіанти стажування школярів на безоплатній основі в таких університетах: КНУ імені Тараса Шевченка, Українському Католицькому університеті та Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

05.11.2020

Урок української мови

Чи бувають онлайн-зустрічі теплими? Виявляється, що так!  І жодні перепони не стануть на заваді зібранню ліцейної родини. У цьому переконалися сьогодні  учні 31 групи на уроці української мови, який був проведений разом із випускницею ліцею — Анастасією Костенко. Навіть через монітор ми відчули цю дружню атмосферу.

28.10.2020

Змішане навчання як складова професійної компетентності вчителя

28 жовтня 2020 у форматі ZOOM-конференції відбулося засідання Піклувальної ради ліцею  з актуальної теми: «Змішане навчання: варіативність моделей в умовах адаптивного карантину».

13.10.2020

Зустріч із воїном 2020

Герої живуть поруч

Важка це праця - захищати мир! Багато чоловіків знаходяться у лавах збройних сил України. Вони залишили свої домівки, щоб захищати Україну, її волю, її незалежність. Багато з них пішли на війну добровольцями. Їм болить те, що розривають на шматки нашу землю, і ми віримо, що вони відстоять цілісність нашої держави, її волю, золоті жита й мир. Нам є що захищати, нам є що берегти!..

13.10.2020

Покрова 2020

Відеоімпреза  "З Україною в серці"
14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Покрови Божої  Матері, друге – День українського козацтва, третє  – День захисника України.
Сьогодні Україна святкує славне свято,
Це свято - чоловіче, твоє це свято, брате!
Це свято тих, хто ладен у будь-яку хвилину
Родину захищати і рідну Україну!
Хай мир панує завжди і спокій навкруги,
Хай буде тобі добре здоров’я до снаги,
Хай множаться здобутки, життя хай процвітає,
Покровом Божа Матір тебе хай огортає!