НОВИНИ
20.11.2020

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи, присвячений двом революціям, які відбулися в Україні – Помаранчевій революції та Революції Гідності...

13.11.2020

Філософія родинності

В Українському гуманітарному ліцеї відбулася педагогічна рада «Технологія родинного виховання – феномен збереження національно-культурної ідентичності в епоху глобалізації  та пандемії» за участі педагогічного колективу, батьків та випускників.

10.11.2020

Бінарний урок

 10 листопада 2020 року в УГЛ відбувся  бінарний онлайн-урок  за  участі  ліцеїстів 8-А  класу  та  гімназистів  міста Ганау (Німеччина).

 Тема уроку є актуальною в цей непростий для всього світу час - "Виклики пандемії: навчаємося разом!" Тож учні мали чудову нагоду обмінятися думками щодо протидії поширення коронавірусу, поставити запитання, які для них є цікаві, висловити свою точку зору стосовно освітнього процесу під час пандемії.>>>>>>>>

09.11.2020

Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи

Український гуманітарний ліцей  КНУ імені Тараса Шевченка всіх  вітає  з Днем української  писемності та мови! Говорімо українською! Пишаймося українським! Будьмо українцями!

06.11.2020

Поради кіберспеціаліста

06.11.2020 відбулась онлайн-зустріч із спеціалістом з кібербезпеки Юрієм Мелащенком, партнером компанії з кібербезпеки Cyberlab, радником секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки, експерта освітнього серіалу "Кіберняні" на національній онлайн - платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».