НОВИНИ
20.02.2018

Вічна пам'ять героям Небесної Сотні!

Сьогодні, 20 лютого, у ліцеї вшановували пам'ять героїв Небесної Сотні. Проникливі поезії, майданівська хроніка,  мелодійна  українська пісня у виконанні ліцейного гурту,  а також відео про події, які відбувалися за лічені сотні метрів від нашого ліцею, нікого не залишили байдужими.

14.02.2018

Світ української ікони

Педагогічний, учнівський  колективи Українського гуманітарного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка щиро дякує за сприяння в організації та проведенні безкоштовної екскурсії «Світ української ікони» в Національному Києво-Печерському історико-культурному заповіднику куратору виставкових проектів Моторжиній Марії Юріївні та екскурсоводу Національного Києво-Печерського історико-культурного заповідника Шульц Ірині Василівні.

12.02.2018

Зустріч ліцеїстів з поетесою Тетяною Майданович

Ліцеїсти та учителі кафедри української філології радо зустрічали в стінах ліцею поетесу Тетяну Майданович та автора й виконавця пісень Юрія Полякова з презентацією збірки «Небо над Україною».

04.02.2018

Усі стежки юнацьких наших літ ведуть сюди, до рідного ліцею

У першу суботу лютого відбулася традиційна зустріч із випускниками ювілейних років. Зимового дня  на свято зібралася ліцейна  родина – випускники, учителі,  куратори  та вихованці закладу.