НОВИНИ
23.02.2021

Слово переможцю інтелектуального проєкту «Головастик року -2021»

«Головастик» - новий цікавий інтелектуальний проєкт для незашорених ліцеїстів. Він дає можливість вибратися з лабет шкільної програми і поглянути ширше: кіно, мистецтво, свята, історія, біологія, мінерали, математика, хімія, література...

21.02.2021

Сьогодні відзначається Міжнародний день рідної мови - свято, засноване ЮНЕСКО в 1999 році

Промінням ясним, хвилями буйними,

Прудкими іскрами, летючими зірками,

Палкими блискавицями, мечами

Хотіла б я вас висловить, слова!

 

Леся Українка

19.02.2021

Герої не вмирають

Серед вогню та льоду, снайперів на дахах, Небесна Сотня заплатила найстрашнішу ціну патріотів… Їхня кров та мужність дають українському народові другий шанс на свободу.

Джо Байден, чинний президент США

Свобода - фундаментальна характеристика людського існування, це можливість вільного вибору та усвідомлення власної відповідальності за нього. Герої Небесної Сотні зробили свій вибір – відстояли свободу України та гідність її народу, віддавши своє  життя...


08.02.2021

До уваги батьків та педагогів!

За інформацією  Українського гідрометеорологічного центру цього тижня на території міста Києва очікуються потенційно небезпечні погодні умови: пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, снігові замети, налипання мокрого снігу, ожеледь. (https://meteo.gov.ua/ua/33345/storms).

Шановні батьки!

Звертаємо вашу увагу, що, незважаючи на складні погодні умови, освітній процес не зупиняється. Школи готові організувати навчання  як в очному, так і змішаному/дистанційному режимах. Через погіршення погодних умов (снігопад, зниження температури, ожеледь тощо) пропонуємо, за можливості, залишити дітей вдома.

Бережімо здоров’я дітей!

За матеріалами Департаменту освіти і науки міста Києва

05.02.2021

Зустріч випускників 2021

Раді зустрічі з вами, дорогі випускники!