НОВИНИ
10.11.2020

Бінарний урок

 10 листопада 2020 року в УГЛ відбувся  бінарний онлайн-урок  за  участі  ліцеїстів 8-А  класу  та  гімназистів  міста Ганау (Німеччина).

 Тема уроку є актуальною в цей непростий для всього світу час - "Виклики пандемії: навчаємося разом!" Тож учні мали чудову нагоду обмінятися думками щодо протидії поширення коронавірусу, поставити запитання, які для них є цікаві, висловити свою точку зору стосовно освітнього процесу під час пандемії.>>>>>>>>

09.11.2020

Яке прекрасне рідне слово! Воно — не світ, а всі світи

Український гуманітарний ліцей  КНУ імені Тараса Шевченка всіх  вітає  з Днем української  писемності та мови! Говорімо українською! Пишаймося українським! Будьмо українцями!

06.11.2020

Поради кіберспеціаліста

06.11.2020 відбулась онлайн-зустріч із спеціалістом з кібербезпеки Юрієм Мелащенком, партнером компанії з кібербезпеки Cyberlab, радником секретаря РНБО на громадських засадах з питань кібербезпеки, експерта освітнього серіалу "Кіберняні" на національній онлайн - платформі з цифрової грамотності «Дія. Цифрова освіта».

05.11.2020

Проєкт «Драбина»

05.11.2020  відбулася онлайн-зустріч з випускницею ліцею Лілією Харченко. 32 (еколого-економічній)  групі розповіли про різні варіанти стажування школярів на безоплатній основі в таких університетах: КНУ імені Тараса Шевченка, Українському Католицькому університеті та Національному університеті «Києво-Могилянська академія».

05.11.2020

Урок української мови

Чи бувають онлайн-зустрічі теплими? Виявляється, що так!  І жодні перепони не стануть на заваді зібранню ліцейної родини. У цьому переконалися сьогодні  учні 31 групи на уроці української мови, який був проведений разом із випускницею ліцею — Анастасією Костенко. Навіть через монітор ми відчули цю дружню атмосферу.