НОВИНИ
20.11.2017

Піклувальна рада та Рада ліцею щодо Закону України «Про освіту»

Піклувальна рада – це завжди цікаві пропозиції,  альтернативні думки, поради, які спрямовані на найвищу соціальну цінність  дитину.  Саме тому 16 листопада 2017 року в Українському гуманітарному ліцеї під головуванням першого Президента України, Голови Піклувальної ради ліцею відбулося спільне засідання Піклувальної ради та Ради ліцею.

18.11.2017

«Будинок «Слово»»

15 листопада ліцеїстам  випала унікальна можливість побувати на прем’єрі документального  кінофільму нашого випускника Тараса Томенка.

13.11.2017

Українська мова – наша зброя у боротьбі з агресором

Цього року День української мови та писемності в Українському гуманітарному ліцеї КНУ імені Тараса Шевченка відбувався під девізом: «Українська мова – наша зброя у боротьбі з агресором».

09.11.2017

XVII Всеукраїнський радіодиктант національної єдності

Радіодиктант національної єдності традиційно відбудеться у День української писемності та мови – 9-го листопада і звучатиме на Першому каналі Українського радіо. Текст звучатиме о 12.30. Девіз цьогорічного радіодиктанту – "Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета". Запрошуємо усіх охочих долучитися і написати диктант.

07.11.2017

Педагогічна рада «Професійна компетентність учителя-акмеолога як чинник становлення і розвитку життєво компетентної особистості випускника ліцею»

6 листопада відбулася педагогічна рада «Професійна компетентність учителя-акмеолога як чинник становлення і розвитку життєво компетентної особистості випускника ліцею».