ЛІЦЕЙНІ ТРАДИЦІЇ - ОСВІТЯНСЬКІ ВИСТАВКИ

Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ» проводять П’яту Національну виставку-презентацію «Інноватика в сучасній освіті».

Світова практика розвинутих країн свідчить, що основою стрімкого розвитку економіки, науки і освіти є інтенсифікація розроблення, виробництва та впровадження інноваційних продуктів, використання найбільш сучасних технологій. Мета виставки «Інноватика в сучасній освіті» - презентація найкращих досягнень інноваційної діяльності освітніх закладів та її практичної значимості для розвитку освіти, створення нових інструментів міжнародного співробітництва в сфері інновацій, залучення представників органів державної влади, громадськості, представників наукової сфери, соціально відповідального бізнесу та розробників інноваційних технологій до діалогу про стратегічне партнерство, обмін практичним досвідом інноваційного розвитку, впровадження в практику інноваційних педагогічних технологій, комп’ютерних систем, електронних освітніх ресурсів, визначення і обговорення пріоритетних проблем подальшого реформування галузі освіти, її міжнародної інтеграції.

Український гуманітарний ліцей Київського національного університету  імені Тараса Шевченка  - постійний учасник освітянських виставок та переможець конкурсів наукових робіт. 22 жовтня ліцей нагороджено Дипломом І ступеню у номінації  «Випереджаюча освіта для сталого розвитку як інноваційна форма організації освітнього простору» (автор проекту – Г.Сазоненко, директор ліцею, кандидат педагогічних наук).

У рамках роботи виставки Міністерство освіти і науки України спільно з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді за підтримки компанії «Виставковий Світ» провели ІV Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи». Серед переможців конкурсу-захисту наукових робіт вихованки ліцею:

Юлія Нестерчук та Ольга Коломицева. Так тримати!