Філософія родинності

В Українському гуманітарному ліцеї відбулася педагогічна рада «Технологія родинного виховання – феномен збереження національно-культурної ідентичності в епоху глобалізації та пандемії» за участі педагогічного колективу, батьків та випускників. «Ліцей – то школа-родина, то символ європейськості освіти» – це слова директора Ганни Стефанівни Сазоненко, яка створила Концепцію розвитку ліцею, в основі якої філософія родинності (вперше в Україні!1995 рік). Партнерство вчителів, батьків, випускників – дієва модель, яка сприяє самореалізації ліцеїстів.
У виступах батьків: родини Біленчуків, Дурбака Т.М., Коваленко І.О., Децик Г.В., Волкова В.І. – прозвучали теплі слова подяки директорові, педагогічному колективу за якість освіти, творення гармонійного акмепростору, комфортну психологічну атмосферу в ліцеї.
Випускниця ліцею Дарина Кирилко наголосила на цінності комунікації (випускники – ліцеїсти) задля успішної соціалізації ліцеїстів.
Слід зазначити, що індикаторами ефективної взаємодії ліцею-родини є проведення спільних уроків, тренінгів, лекторіїв, форсайтсесій, різноманітних акцій, івент-студій, імпрез; благочинна діяльність; екскурсійно-туристична діяльність, участь у проєктах.