Доброчинність  – справа не проста.

Це УГЛІЇ  окрилена мета

    19 грудня – одна з найочікуваніших дат у році – День Святого Миколая. У цей день та й напередодні всі діти намагаються бути якомога чемнішими, оскільки подарунки отримують добрі та слухняні.
За ініціативи директора ліцею Галини Стефанівни Сазоненко доброчинність  стала однією  з  чільних традицій ліцею, адже милосердя  – це високий  злет  душі, найвища місія Людини.
    У нашому закладі   теж є діти, які потребують тепла, чуйності, уваги. Одинадцять  ліцеїстів отримали привітання та  соціальні стипендії від членів Піклувальної ради та Батьківської  ради ліцею:
  • Брацюнь Лесі Петрівни –  голови Благодійного фонду «Соборність»;
  • Гетманцева Данила Олександровича – випускника ліцею, українського юриста, політика і науковця, народного депутата України, доктора юридичних наук, професора;
  • Ємця Леоніда Олександровича – випускника ліцею, українського правознавця і політика, депутата Київської міської ради;
  • Мацепури Олександра Леонідовича – голови правління Благодійного фонду «Національна еліта»;
  • Страннікова Андрія Миколайовича – випускника ліцею, депутата Київської міської ради;
  • Чалої Олени Василівни – голови Батьківської ради ліцею.
    Уперше до цієї почесної справи долучилися й  батьки:  Галайчук Ігор Васильович, Москаль Денис Денисович, депутати Київської міської ради. Усі гості звернулися до ліцеїстів зі словами вітань та щирими побажаннями миру, добра, радості, любові та розуміння. А Леся  Петрівна Брацюнь вручила кожному іконку Чудотворця – найвищого достойника.
    Ліцейна родина  заздалегідь готується до Дня Святого Миколая, з любов'ю добираючи подарунки для вихованців Закладу дошкільної освіти №591 для дітей з обмеженою руховою діяльністю, учнів Комунального закладу «Сновська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів» Чернігівської обласної ради;  дітей Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ».  
    Цьогоріч святкову імпрезу готували ліцеїсти 8-А класу. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконують у тому, що  добротворення є великою справою.
__________________________________________________________________

    Пандемія закрила нам можливість чути сміх один одного, бачити очі, відчувати тепло рук. Але серця залишаються відкритими у всіх вас, дорогі наші друзі. Не зважаючи на такий важкий час, ви не забули про дітей з особливими освітніми потребами, а Святий Миколай не обійшов нас своїми щедротами. Наш колектив, батьки, малеча хочуть подякувати вам за вашу щирість, доброту і подарунки, які ви надіслали.  У вас чудовий, позитивний  та відкритий колектив, ви вкладаєте своє тепло у вчинки й думки ліцеїстів. І ці зерна обов’язково проростуть запашним хлібом.

Оксана Гореник,
завідувачка Закладу дошкільної освіти №591
 для дітей з обмеженою руховою діяльністю