Запрошуємо до діалогу

09.02.2015 | Запитує: Валентина, мати ученицi 9 класу

Добрий день. Пiдкажiть также питания: можна здавати iспити на два профiлi одночасно, а потiм вибрати куди пройшла? Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Вступні конкурсні випробування до 10-го класу будуть проводитися за наявності вакантних місць: червень - І етап; серпень - ІІ етап. Якщо Ви не пройшли конкурсний відбір у червні, у Вас залишається спроба у серпні. Дати прийому документів та проведення тестів будуть оголошені на офіційному сайті. З повагою, адміністрація.


03.02.2015 | Запитує: Марiя, мати учня 9 класу

Добрий день. Пiдкажiть,будь ласка, якi iспити треба здавати, щоб вступити до 10 класу на профiль iсторично-фiлософський вашого лiцею; та яка друга iноземна мова буде вивчатися на цьому профiлi? Дякую за вiдповiдь.

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Витяги із Правил Вступу: 3.3. Зарахування до ІІ курсу (10 клас) проводиться на основі випробувань за профілем подальшої гуманітарної освіти: § філологічний напрям: українська мова та література (тестування), іноземна мова (тестування, усна співбесіда) ; § історико-філософський напрям: українська мова (диктант), історія України (тестування); § економічний напрям: українська мова (диктант), математика (тестування);§ юридичний напрям: українська мова (диктант), основи правознавства (тестування). З повагою, адміністрація.


31.01.2015 | Запитує: Юля Мала, Мама учениці 8-го класу

Доброго дня!Коли буде прийом документів на іспити?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Прийом документів буде відбуватися за окремим графіком напередодні вступного випробування. Слідкуйте за анонсом подій на офіційному сайті ліцею. З повагою, адміністрація.


07.12.2014 | Запитує: Валентина ,

Чи є при ліцеї гуртожиток для тих, хто не з Київської області?

Відповідає: Адміністрація

Адміністрація ліцею повідомляє, що не забезпечує житлом іногородніх. На жаль, у ліцеї відсутній гуртожиток.


01.12.2014 | Запитує: Тетяна, Учениця 10-го класу.

Скажіть, будь ласка, можливо вступити до вашого ліцею після закінчення 10-го класу у загальноосвітній школі?

Відповідає: Адміністрація

Як виняток, до 11-го класу відповідного профілю зараховуються переможці олімпіад з базових предметних дисциплін ІV (ІІІ-го етапу) та переможці конкурсу-захисту МАН III (ІІ-го) етапу.