Запрошуємо до діалогу

31.03.2015 | Запитує: Володимир, учень 9 класу

Доброго дня. Пiдкажiть, будь ласка, залишились вакантнi мiсця для вступу учнiв у 10-й клас у червнi пiсля того, як рекомендували до зарахування учнiв молодших класiв? Дякую.

Відповідає: Адміністрація

Кількість вакантних місць у профільні групи 10-го класу буде визначена у червні після психолого-педагогічного консиліуму.


30.03.2015 | Запитує: Олеся, мати вступника

Добрий день. Який розмір благодійного внеска, який сплачується кожного місяця?

Відповідає: Адміністрація

Сума благодійного внеску визначається на початку навчального року батьківською радою ліцею.


27.03.2015 | Запитує: Марія, Вступник

Добрий день! 26 березня я писала вступне тестування до 9 класу. Чи можна буде дізнатись результати на сайті? Якщо так, то коли та в якому розділі? Дякую за увагу

Відповідає: Адміністрація

Шановні вступники! Результати вступних випробувань Ви можете дізнатися за телефоном 253-07-89. З повагою, адміністрація.


17.03.2015 | Запитує: Христина, учениця 9-го класу

Добрий вечір! Я хочу вступати до вас на другий курс(10 клас) філологічного факультету і у мене є низка питань. Скажіть будь ласка: 1)коли прийом документів? 2)які документи я повинна принести? 3)коли вступні іспити? 4)з яких предметів будуть іспити?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Вступ до 10-го класу буде відбуватися у червні за наявності вакантних місць у профільних групах. Перечитайте Правила вступу, Розділ Загальні положення. З повагою, адміністрація.


07.03.2015 | Запитує: Наталія, мати учня 9 класу

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, коли прийом документів,де будуть проводитись вступні тести на філологічний факультет?

Відповідає: Адміністрація

Добрий день! Конкурсний відбір до 10-го класу (за наявності вакантних місць) буде проводитися у червні. Слідкуйте за оголошеннями на офіційному сайті ліцею. З повагою, адміністрація.